E Hane, 5 Dhetor 2016

Lajme

KQZ: 80% e votave të numërueme, Drenasi drejt ballotazhit

Numerimi i votave per zgjedhjet per kryetar te Drenasit po i afrohen fundit. Deri tash jane numerue 80 perqind e vitave dhe rezultatet jane se...

Rezultatet e fundit nga KQZ (foto)

Edhe simbas KIZ, Drenasi shkon në ballotazh

Rezultatet preliminare në Drenas

Rrokum.TV Live

Jetë o Jetë

Ekonomi

video

Historia e terminalit të paligjshëm doganor (video)

Kjo asht kronika me materialin që përmban dokumente ku shihet se qysh asht shitë vota e nji deputete për nji terminal doganor, simbas Klan Kosova.

Lajmet Qendrore

video

Lajmet Qendrore (04.12.2016)

Tech & Auto

video

Spektakël natyror n’Australi (video)

Ju ka ra telefoni n’ujë? Kjo asht zgjidhja

Në Fokus

video

Lajmet Qendrore (04.12.2016)

Rezultatet e fundit nga KQZ (foto)

Rezultatet preliminare në Drenas

Direkt nga KQZ: Rezultatet në Drenas

PDK e bindun në fitoren e Lladrovcit

Mbyllen vendvotimet në Drenas

video

Gollat në derbin Lazio-Roma (video)

Gjurmët ft. Andos - "Të du sa Kosovën"