E Shtune, 27 Gusht 2016

Lajme

naithasani

Hasani: Shejtnimi i Nanës Tereze mundet me shty seancën e 1...

Në nji prononcim për Indeksonline deputeti, Nait Hasani ka theksue se seanca e 1 Shtatorit per Demarkacionin ka mundësi mos me u mbajt me...

Rrokum.TV Live

Sport

Prishtina ja merr basketbollistin e njohun Pejës

Kqyreni formacionin e ri të Kosovës

Qe pse kjo selfie ban 300 milionë euro!

Juventusit i dështon transferi

Jetë o Jetë

Mundet me qenë nana ma seksi (+18)

Ekonomi

ATK deri tash fal 105 milionë euro borxhe, edhe pak ditë...

Vetëm gjatë këtij viti (2016) ATK ka pranue rreth 6 mijë kërkesa për përfshimjen në programin e faljes së borxheve. Ndërsa, për borxhet deri në...

Lajmet Qendrore

video

Lajmet Qendrore (26.08.2016)

Në Fokus

Mundet me qenë nana ma seksi (+18)

Prishtina ja merr basketbollistin e njohun Pejës

Kqyreni formacionin e ri të Kosovës

Juventusit i dështon transferi

A e keni pa Rita Orën ma të bukur! (Foto)

Balotelli befason me ekipin e ri

video

Video: Kangëtarja kosovare në top listën e MTV

Finlanda i tutet Kosovës

Përzgjedhja e Editorit

Gjurmët ft. Andos - "Të du sa Kosovën"

Rrokum.TV
XHAMIA 640 VJEÇE, VATËR E DROGËS DHE PROSTITUCIONIT
02:34
LAJMET QENDRORE (24. 08. 2016)
31:42
KEK NË HALL ME PUNËTORËT E MOSHUEM. MOSHA MESATARE MBI 54 VJET
02:22
DEMARKACIONI RATIFIKOHET. N’DHETOR QYTETARËT UDHËTOJNË PA VIZA
02:19
HYSENI: NUK DUHET T’I MBYLLIM SYTË DHE VESHËT NDAJ TERRORIZMIT
02:20
LAJMET QENDRORE (22. 08. 2016)
25:26
LAJMET QENDRORE (21. 08. 2016)
33:02
JOE BIDEN AMERIKA ASHT AVOKAT I KOSOVËS
05:11
BIDEN DEMARKACIONI ASHT MARRËVESHJE E DREJTË THAÇI PUNË E KRYEME
04:28
PERUROHET RRUGA BEAU BIDENBIDEN AI I DASHTI NJERËZIT E KOSOVËS
02:43
QYTETARËT KRENARI E MADHE ME NA VIZITUE BIDEN
02:32
U PROMOVUE PULLA QE KA ME I PËRCJELLË ‘LUTJET’ E NANËS TEREZE
01:50
SEANCA E AXOS NË JAVËN E FUNDIT TË GUSHTIT 2
02:52
Rrokum Roll: Agim Kasapolli, Redaktor i Sportit Rrokum TV
16:14
LAJMET QENDRORE (08. 08. 2016)
26:25
LAJMET QENDRORE (06. 08. 2016)
21:18
Rrokum Roll: Fatmir Limaj, Nisma për Kosovën
40:29
Rrokum Roll: Dukagjin Gorani, Vetëvendosje
29:50
Rrokum Roll: Driton Selmanaj, Analist
26:23
Rrokum Roll: Ramush Haradinaj, AAK
40:13
Rrokum Roll: Gëzim Kelmendi, Partia 'Fjala'
17:59
SHKENCËTARJA SHQIPTARO AMERIKANE SPJEGOI TEORINË E SAJ N'PRISHTINË
02:31
DEMARKACIONI U KRY, PAMVARËSIA NUK ZHBAHET
01:56
LAJMET QENDRORE 21 07 2016
34:38
LAJMET QENDRORE (20. 07. 2017)
34:00
LAJMET QENDRORE (19. 07. 2016)
26:58
HYSENI NË SIRI E IRAK JANË 70 LUFTËTARË KOSOVARË
02:07
KOSOVA PËR HERË TË PARË NË LOJNAT OLIMPIKE
02:51
LAJMET QENDRORE (18. 07. 2016)
26:56
DERI TASH ASNJI GJURMË E MBETJEVE ME ORIGJINË NJERËZORE
01:39
KOSOVA, ANËTARJA MA E RE E KONVENTËS APOSTILE
01:28
DEKLARATA E OBAMA’S NË MARRËVESHJEN E DEMARKACIONIT
01:05
MBAS 17 VJETËVE BAHEN GËRMIME NË QENDËR TË PRISHTINËS
02:53
LAJMET QENDRORE (13. 07. 2016)
30:01
EKSKLUZIVE: PAPA FRANÇESKO VJEN NË KOSOVË
02:11
LAJMET QENDRORE (07. 07. 2016)
30:33
MPB, SHKATËRROI 2382 ARMË ARMË TË VOGLA DHE TË LEHTA
02:05
LAJMET QENDRORE (05. 07. 2016)
23:25
LAJMET QENDRORE (04. 07. 2016)
29:15
LAJMET QENDRORE (03. 07. 2016)
25:41
LAJMET QENDRORE (02. 07. 2016)
26:34
LAJMET QENDRORE (01. 07. 2016)
25:15
LAJMET QENDRORE (30. 06. 2016)
30:52
LAJMET QENDRORE (29. 06. 2016)
28:51
STAMBOLL – RRITET NË 41 NUMRI I VIKTIMAVE
02:13
LAJMET QENDRORE (28. 06. 2016)
33:22