Thursday, 24 May 2018

Jetë o Jetë

Edhe Klaudia vjen me skena të nxeta, ajo filmon veten mbas dushit (video +18)

Balerina shqiptare Klaudia Pepa, që prej kohësh asht largue drejt Italisë ku dhe po ndjek karrierën e saj, asht ba shumë herë pjesë e...

Angela del me video, ajo asht ma provokuese se kurrë! (kujdes, +18)

Edhe pse u tha se Martini, mbas martesës me miliarderin rumun kishte me hiqë dorë përfundimisht nga pasioni ma i madh i saj, duket...

‘Tuneli toblerone’ asht tendenca e momentit, shihni këto pamje! (foto +18)

Tendencat e reja sjellin metoda të ndryshme për me arritë linjat e përsosuna të trupit, për me qenë gati për sezonin veror. Ndryshe nga grimi...

Sa duhet me zgjat seksi ideal? Keni me u befasue! (kujdes, foto +18)

Se sa duhet me zgjatë seksi asht pyetje që rrallëherë merr përgjigje të saktë, e sidomos kur asht fjala për atë se sa duhet...

Foto që po ban xhiron e rrjetit: Nisi në Magaluf…(foto +16)

Çdo vit, mija turistë vërshojnë në resortin turistik të Magalufit në Spanjë. Veçanërisht britanikët kryesojnë në listën e të pranishmëve. Arsyeja se preferohet kaq shumë ky...

Kim ‘tranon’ rrjetin, vjen me foton ma përvëluese deri tash! (kujdes, +18)

Kim Kardashian ka zgjedh me ndezë rrjetin me nji foto superseksi. Bukuroshja asht në nji fushatë të re për me promovue linjën e saj të...

Kjo grue hoqi dorë nga aktrimi në filmat pornografikë dhe i hyni fesë (foto...

Crystal Bassette nga Clay, New York, ka rrëfye historinë e pabesueshme të jetës së saj. Dikur, ajo ishte nji pornostare e famshme dhe fitonte 300.000...
Demi Rose

Demi Rose me set të ri, e ‘kallë’ edhe Spanjën! (foto +18)

Ajo ndodhet në Spanjë për me shijue rrezet e diellit si dhe për me punue. Dhe së fundmi Demi Rose ka realizue nji set fotografik...

Ups, këtë skenë s’ban pa e pa, shihni çka i ndodhi kësaj ruse! (foto...

Nji modele e kolme ka zgjedh fustanin e gabuem për me parakalue në tapetin e kuq të Festivalit të Kanës, mbasi ky i fundit...

Erzen Shkololli hap Galerinë e Arteve n’Tiranë me Edi Hilën

“Edi Hila–Piktori i Transformimit”, kështu titullohet ekspozita që ka me çelë sezonin e ri artistik në Galerinë Kombëtare të Arteve n'Tirane, me drejtorin e...

Rrokum.TV Live

Lajmet Qendrore

video

Lajmet Qendrore (23. 05. 2018)