Sene Vene

BMW-Audi-Mercedes bajnë gara natën në udhët e Tiranës, por qe çka u ndodhi (video)

Ajo asht gara historike mes tre gjigantëve gjermanë të autoindustrisë. Tre kerre Audi, BMW dhe Mercedes u filmuen tue ba gara në rrugët e Tiranës. Megjithatë...

Kjo bukuroshe maqedonase po e mbështet Ligjin e Gjuhës Shqipe (foto)

Maqedonasja Bojana Stefanovska asht nji nga ata protagonistë që përkrahë miratimin e ligjit për gjuhët dhe se simbas saj dygjuhësia asht pasuni për Maqedoninë. Në...

Avokatët e Trump ia kërkojnë 20 milionë USD për damet, pornostares Stormy Daniels

Avokatët e Presidentit amerikan, Donald Trump, kërkojnë 20 milionë USD për damet nga nji aktore porno, që thuhet se shkeli nji marrëveshje për të...

Ja çon dy femna me e provokue të dashtunin, por… çika pendohet keq mandej!...

Nji çikë ka punësue nji kompani dhe ka dërgue dy femna shumë seksi për të provokue të dashtunin e saj nëse ai e tradhton. Mirëpo,...

Kqyreni qysh rrxohet Lavrov para se me mbajt nji fjalim! (video)

Ministri i Punëve të Jashtme të Rusisë, Sergei Lavrov, derisa po ngjitej në skenë me mbajtë një fjalim në forumin “Rusia – vendi i...

Mos e huqni këtë pamje, ‘njeriu marimangë’ ngjitet në ndërtesën 187 metra të naltë...

Ky asht momenti kur burri i njoftun me nofkën “njeriu merimangë” ngjitet në maje të nji ndërtese 187 metra të naltë, tue mos përdor...

Enca zbulon gjoksin bombastik me këtë video (foto/video +18)

Kangëtarja Enca Haxhia nji video të nxehtë e ka publikue në llogarinë e saj në Instagram. https://www.instagram.com/p/BgWqvh4nYNS/?taken-by=enca

Qe qysh reagojnë femnat kur e shohin penisin, keshni me lot! (video +18)

Nji vajzë seksi vetëm me veshje të mbrendshme ka me jua hap derën, e ka me ju tregue 'pasunitë' e saj. Ndërkohë që kërkon me...

‘Zbuloni’ fantazitë e çmenduna seksuale të nji femne, a i dini ju!

Epo të gjitha gratë kanë fantazi edhe pse jo shumë kanë guximin me pranue këtë. Shumë veta kanë turp me folë për këtë, të tjerët...

E pabesueshme, ky asht Range Rover’i që e kalon Ferrarin (video)

Gara në malin Tianmen në Kinë asht nji sfidë në vete vdekjeprumëse. Por, disa pilotë kanë arritë që ta zotnojnë këtë “pistë”, e cila...

Rrokum.TV Live

Lajmet Qendrore

Lajmet Qendrore (17.03.2018)