E Shtune, 30 Korrik 2016

Lajme

Ka të lënduem nga paniku në ‘Beerfest’

Në edicionin e sivjemë të 'Beerfest', pati nji alarm për sulm dhe të shtana. Nga paniku turma filloi me vrapue nga tana anët tue...

Sport

Befasi: Januzaj te gjiganti italian

Basketbollistja kosovare i rritë temperaturat

Sot nderohet ekipi kosovar i Lojnave Olimpike

Pogba ban nji veprim tinxa

Rrokum.TV Live

Jetë o Jetë

Katie u nda nga i dashuni, por ajo po ban qejf (+18)

Bjondina e nxehtë Simone!

Ekonomi

Aprovohet rregullorja për monitorimin e Trepçës

Bordi i Drejtorëve i Agjencisë Kosovare të Privatizimit në mbledhjen e mbajtun të Ejten ka diskutue lidhun me fatin e Trepçës. Për këtë pikë, simbas...

Lajmet Qendrore

video

Lajmet Qendrore (29.07.2016)

Tech & Auto

Në Fokus

Befasi: Januzaj te gjiganti italian

Bjondina e nxehtë Simone!

Zuckerberg: Qe sa fiton ai për nji orë

Kur Gigi i hyp bicikletës

Godet Gulen: Qe çka thotë për Erdogan

Sot nderohet ekipi kosovar i Lojnave Olimpike

Gjurmët ft. Andos - "Të du sa Kosovën"