E Shtune, 25 Qershor 2016

Lajme

Shneta

Ky asht fiku, që lufton lodhjen e infeksionet

Nji letër tronditëse nga nji grue e smute

Kjo asht zgjidhja për rrudhat në ftyrë

A ka jetë mbas vdekjes? Shkenca jep përgjigje!

Çka thotë Hoxha për seksin oral n’Islam!

Sport

video

ME AGIM KASAPOLLIN – Ramiz Krasniqi, trajner

Fati i penalltive eliminon shqiptarët e Zvicrës

Turqit: Mos hani ma pizza, Italia na eliminoi!

Rrokum.TV Live

SEKRETET E FRANCISKOS

video

Sekretet e Franciskos 4

Ekonomi

Avdullah Hoti e bani sot nji hap të madh, qe pse!

Ministri i Financave, Avdullah Hoti ka nënshkrue sot Garancinë Shtetnore për Trafikun Urban, që i mundëson Komunës së Prishtinës blemjen e 51 autobusëve të...

Lajmet Qendrore

video

Lajmet Qendrore (25.06.2016)

Tech & Auto

Pepper, roboti që kupton ndjenjat e njerëzve!

Këtij telefoni nuk ja kalon askush për kamerë

Ky ka me qenë çmimi i iPhone 7

Në Fokus

video

Lajmet Qendrore (25.06.2016)

video

ME AGIM KASAPOLLIN – Ramiz Krasniqi, trajner

Thaçi n’Panama, me kend takohet atje!

Pepper, roboti që kupton ndjenjat e njerëzve!

Tim Judah: Askush s’e don zgjanimin tash!

Nisma mban Kuvendin e Parë Zgjedhor

Sa fëmi u mbyten ne gropat vdekjes!

Turqit: Mos hani ma pizza, Italia na eliminoi!

video

Me 27 Qershor deputetët shkojnë në Veri

video

Kryeministri: Veriu po ban filma

Përzgjedhja e Editorit

Integrim Europian me apo pa Britani

Britania ka me votue me mbete n’UE

Rolf Bauerdick: Shqipëria, vendi me dy fytyra

Gjurmët ft. Andos - "Të du sa Kosovën"

Rrokum.TV
KASTRO ZIZO ME AGIM LLAPASHTICA DHE XHEMI AGAJ (promo)
01:54
LAJMET QENDRORE (24. 06. 2016)
29:50
KRYEMINISTRI VERIU PO BAN FILMA
02:10
ANALISTËT FLASIN PËR ‘LISTËN E ZEZË’ TË BARACK OBAMA’S
03:43
TEMPERATURAT E NALTA, MA TË RREZIKUEMIT PUNËTORËT E NDËRTIMTARISË
02:54
LAJMET QENDRORE (23. 06. 2016)
29:45
LAJMET QENDRORE (22. 06. 2016)
28:28
SABRI BAJGORA KOSOVARËT U VRANË NGA MUNGESA E FESË NË SHKOLLA
03:16
KORRUPSIONI DHE DEMARKACIONI DUHET ME U KRYE, PËR ME SHKUE N’EUROPË
02:37
OPOZITA KËRKON LLOGARIDHANIE NGA NËNSHKRUESIT E DEMARKACIONIT
02:38
LAJMET QENDRORE (21. 06. 2016)
33:39
LAJMET QENDRORE (20. 06. 2016)
26:33
LAJMET QENDRORE (19. 06. 2016)
25:14
BQK DEMANTON KRYEMINISTRIN, RRITJA EKONOMIKE JO 4 PO 3.7%
03:06
LAJMET QENDRORE (18. 06. 2016)
23:47
SHBA E PREME: DEMARKACIONI U KRY!
07:27
SHBA: SERBIA DUHET ME VEPRUE SIMBAS LIGJEVE TË KOSOVËS
02:01
LAJMET QENDRORE (16. 06. 2016)
36:29
S’KA BARNA NË REZERVA SHTETNORE GRUN REZERVË VETËM PËR 15 DITË, E NAFTË PËR 3 DITË
03:48
LAJMET QENDRORE (15. 06. 2016)
28:08
LAJMET QENDRORE (14. 06. 2016)
25:22
GRABOVCI MALI I ZI PESË KILOMETRA NË MBRENDI TË KOSOVËS
01:36
MINISTRI AGANI –JANKOVICT NDËRPRENI PUNIMET E SHTËPIVE NË VERI
01:09
LAJMET QENDRORE (13. 06. 2016)
30:02
QYTETARËT BESOJNË NË KISHË E XHAMI, E JO NË QEVERI E GJYKATË
02:13
ME AGIM KASAPOLLIN - Ferid Zekolli, Kandidat per Kryetar te FKBS
34:58
LAJMET QENDRORE (11. 06. 2016)
25:48
LAJMET QENDRORE (10. 06. 2016)
27:59
MUSTAFA UNE JAM KRYEMINISTER EDHE NË GRAQANICË
02:29
TË PARËT E LIGJIT KËRKOJNË DREJTËSI NGA AVOKATËT E RI
03:04
EULEX MBETET N’KOSOVË DERI NË VITIN 2018
03:20
HARADINAJ E LIMAJ UA BLEJNË DEPUTETËVE LIBRIN “KUFIJTË NË DËM TË SHQIPTARËVE”
01:49
LAJMET QENDRORE (09. 06. 2016)
27:23
KUVENDI – A MA MIRË ME GAZ A PA GAZ
03:22
VETËM 20 perqind E DOKTORËVE NË KOSOVË MERITOJNË LICENCË TË PUNËS
02:18
S’KANË INTERESIM PËR SHKENCËN AS ATA QE E UDHËHEQIN
02:36
LAJMET QENDRORE (07. 06. 2016)
28:18
LAJMET QENDRORE (06. 06. 2016)
29:21
BUSHATI: ÇAMËT, ÇASHTJE E TË DREJTAVE TË NJERIUT Final
01:47
SHKËMBIMI, ASOCIACION ME FORMIMIN E FAK – PASOJA TË REJA!
02:56
MBUROJA RAKETORE NË INTERES TË VENDIT
02:42
RAMAZANI, MOTIV QË SHQIPTARËT ME QENË MA AFËR ME NJANI TJETRIT
01:22
MUSTAFA DEMARKACIONI NUK I RREZIKON VIZAT
01:46
LAJMET QENDRORE (05. 06. 2016)
24:09
LAJMET QENDRORE (02. 06. 2016)
29:38
LAJMET QENDRORE (31. 05. 2016)
31:38
OPOZITA E LË PA LOKACION NDËRTIMIN E AMBASADËS SË SHQIPNISË
02:07
KOMPLEKSET MEMORIALE, 2 HERË MA SHUMË PARE SE AVOKATI I POPULLIT
04:21
LAJMET QENDRORE (30. 05. 2016)
35:30
INVESTIMET GJERMANE HAPIN 600 VENDE TË PUNËS
03:18
QYTETARËT MBËSHTESIN OPOZITËN, POR NUK DALIN NË PROTESTA
02:21
EDI RAMA PANDELI MAJKO KËRKON BAZË TË NATO’s NË SHQIPNI
02:44
DEKLARATA E VJOSA OSMANIT QË U REFUZUE NGA LDK
01:21
ISA MUSTAFA NUK E DON DONIKA GËRVALLËN NË LDK
03:16
NEW YORK TIMES BOTA PO KORR ATË QË MBJELL ARABIA SAUDITE
02:46
LDK SHKARKON GËRVALLËN ZGJEDHJE TË REJA NË GJERMANI E ZVICËR
02:39
LAJMET QENDRORE (28. 05. 2016)
33:12
GRATË, ENDE PA TË DRETË TË TRASHËGIMISË NË PRONË
01:59
SHPËRTHEN AUTOBUSI NË KRUJË, DIGJET E GJALLË NJI GRUE
01:34
MIRATOHET RREGULLORJA E PËRGJIMEVE TË PROKURORISË
01:05
KOMUNA MIRATON KËRKESËN PËR NDËRTIMIN E SINAGOGËS
02:24
LAJMET QENDRORE (27. 05. 2016)
30:19
MPB 314 KOSOVARË NË SIRI E IRAK, 57 TË VRAMË
02:03
DEMARKACIONI NUK ASHT DËSHIRË, POR KUSHT I KOMISIONIT EUROPIAN
01:47
AKTIVISTJA NGA BEOGRADI: MË VJEN TURP QË SERBIA NUK KËRKON FALJE
02:12
LAJMET QENDRORE (26. 05. 2016)
28:02
KORRUPSIONI E SHPËRLAMJA E PARES KANCERI I KOSOVËSS
02:14
BERISHA: EDI RAMA KA KRYE NJI KRIM TË TMERRSHËM NË SPANJË
02:28
UNDP: BIE DUKSHËM KËNAQSHMËNIA NDAJ QEVERISJES LOKALE
02:19
FEMART, FESTIVALI I ARTISTËVE PËR TË DREJTAT E NJERIUT
02:19
KOSOVARËT, PA VIZA EDHE NË SPANJË
02:18
LAJMET QENDRORE (25. 05. 2016)
24:03
NË MITROVICËN E JUGUT LIROHEN DY PRONA TË UZURPUEME
01:09
PAJAZITI TËRMKOLLI PËRPLASEN PËR LIGJIN E REGJISTRIMIT TË SERBËVE
02:51
FERRONIKELIN DUHET ME E NXJERRË NGA KRIZA PREMTON MUSTAFA
01:50
“EXPOKOS 2016” , OFRON MUNDËSI PËR INVESTIMET E JASHTME
02:10
LAJMET QENDRORE (23. 05. 2016)
29:45
DEMARKACIONI RATIFIKOHET MBRENDA QERSHORIT
01:34
VV IA KTHEN XHAVIT HALITIT: EKSTREMIST ASHT KOALICIONI PDK-LDK
02:22
O’CONNELL: ME SHTET JOLIGJOR E KORRUPSION - S’KA INVESTIME!
02:36
ATK GJOBIT 135 BIZNISE PRIVATE QË LËSHUAN KUPONA JOFISKALË
02:20
“INTEGRIMET” KËRKOJNË RAPORTIMIN E KOMISIONIT TË DEMARKACIONIT
02:11
LAJMET QENDRORE (22. 05. 2016)
26:27
NEW YORK TIMES KOSOVA, TOKË PJELLORE PËR ISIS
06:52
VEÇ EULEX MUNDET ME I KAPË “PESHQIT E MËDHAJ”
01:34
LAJMET QENDRORE (21. 05. 2016)
27:02
AMERIKANËT E “MARY MC BRIDE” PERFORMOJNË NË PRISHTINË
01:26
FAMILJA GËRVALLA: KLANI I ISA MUSTAFËS NËPËRKAMBI DINJITETIN E VAJZËS SONË
03:10
KOSOVA, 15 FUTBOLLISTË NË KOMBËTAREN E SHQIPNISË
01:23
LAJMET QENDRORE (20. 05. 2016)
41:57
NOEL MALCOLM DEKOROHET ME MEDALJEN E ARTË TË LIDHJES SË PRIZRENIT
02:00
KOMISIONI EUROPIAN MBËSHTET HAHN: PA DEMARKACION - S’KA VIZA!
01:14
MARIC: UEFA E FIFA: FJALËT E MIA U KEQKUPTUEN ME QËLLIM
01:29
N'Realitet - Femnat në karierë (19. 05. 2016) (E5)
54:17
TAHIRI: SHQIPTARËT E PRESHEVËS PO TRAJTOHEN SI JETIMA
02:14
ZHARKU: VITIN TJETËR NIS AUTOSTRADA PRISHTINË GJILAN
01:32
SERBIA DUHET ME KËRKUE FALJE PËR GJENOCIDIN E ME I PAGUE PENSIONET
02:33
LAJMET QENDRORE (19. 05. 2016)
33:28
HARADINAJ IRONIZON ME THAÇIN PËR DEKRIMINALIZIMIN
01:41
OPOZITA INJORON ULTIMATUMIN E KOMISIONERIT HAHN
02:20
LAJMET QENDRORE (18. 05. 2016)
30:47
ULTIMATUM 1 JAVË: KOMUNA E PRISHTINËS DUHET ME DHANË 0.5 % TË PAGËS
03:06
OPOZITA MBËSHTETË SHPENDIN NË PROJEKTIN E AUTOBUSËVE
04:52
ZBOGAR: FMITË ME QENË PRIORITET I SHOQNISË DHE INSTITUCIONEVE
02:05
MIRATOHET NË PARIM PROJEKTLIGJI PËR LUFTIMIN E FINANCIMIT TË TERRORIZMIT
03:23
KRYESUESI I AKP MBI 7 MIJË EURO RROGË, SHOFERAT E PASTRUESET 580
03:07
LAJMET QENDRORE (17. 05. 2016)
33:00
RATIFIKIMI I DEMARKACIONIT ME MALIN E ZI ZGJIDHE SHUMË ÇASHTJE
01:41
HAHN: ISHA I PREMË ME OPOZITËN PA DEMARKACION NUK HIQEN VIZAT
03:04
AMBASADORI BRITANIK MARSHI LGBT TRIMNI PËR KOSOVËN
02:19
BAHTIRI DORËHIQEM NËSE RREZIKOHEN KUFIJTË E KOSOVËS
02:32
MSA NUK E ZGJIDH KRIZËN POLITIKE NË KOSOVË
02:47
RROKUM TV NXIT KRASNIQIN, HARADINAJN E VESELIN PËR ME URUE LIMAJN
02:46
SHQIPNIA I PREMTON KOSOVËS PORTIN E DURRËSIT
02:13
LAJMET QENDRORE (16. 05. 2016)
29:34
PICULA DEMARKACIONI ME MALIN E ZI KUSHT PËR VIZAT
02:00
LUNACEK, ME TOP FUTBOLLI PARA MEDIAS PËR KOSOVËN NË FIFA
02:59
DIRIGJENTJA E PARË AFGANE: AXHA DON ME M’VRA VEÇ PSE MERREM ME MUZIKË
04:15
QYTETARËT PO PROTESTOJMË MOS ME U BA SI SHTETI ISLAMIK
02:43
LAJMET QENDRORE (14. 05. 2016)
30:46
LAJMET QENDRORE (13. 05. 2016)
35:39
AAK: BAKI KELANI PO RREN PËR 5 MIJË PROTESTUES
02:02
LAJMET QENDRORE (12. 05. 2016)
24:40
OPOZITA: QEVERIA PO BAN PAZARE ME KOSOVËN
03:04
KRYETARI I KUVENDIT SUNDIMI I LIGJIT PRIORITET PËR INSTITUCIONET
01:13
NJERËZIT ME AKUZA, JASHTË KUVENDIT E QEVERISË
02:14
PAPA EDHE FEMNAT MUNDEN ME U BA PRIFTNESHA
01:27
EDITA TAHIRI THAÇI DUHET ME QENË PJESË E BISEDIMEVE ME SERBINË
03:24
KRASNIQI: VETËVENDOSJA KËRKOI FUTJEN E POLICISË NË KUVEND
02:31
1 MIJË STUDENTË NË PROTESTËN E 14 MAJIT PËRKRAH AAK E NISMËS
01:16
IRONIZON HILMI JASHARI MA RANDËSI ÇMIMI I PATATES SE TË DREJTAT E NJERIUT
01:40
KOSOVA NUK MERR SHEMBUJ NGA RAJONI, POR ASHT SHEMBUL
01:56
LAJMET QENDRORE (10. 05. 2016)
26:55
SHQIPTARËT E VRAMË NË KUMANOVË NUK KANË SHTET
03:38
PRESIDENTI MOS IU LAKMONI RAJONIT, NA KEMI IDENTITETIN TONË
02:45
ISH ANËTARËT E VETËVENDOSJES I BASHKOHEN PDK
02:07
NJAJTË SI DEMAÇIT,VESELI I PREMTON XHUDISTËVE SEANCË SOLEMNE
01:21
LAJMET QENDRORE (09. 05. 2016)
28:33
MONUMENTI SIMBOL I IZOLIMIT DHE PRITJES SË KOSOVËS
02:31
ZBOGAR: TË FESTOJMË SOT, SEPSE NESËR NA PRESIN PUNË TË RANDA
01:25
KALIMI I MËRKURIT MES DIELLIT E TOKËS U PA EDHE NË PRISHTINË
02:06
STAVILECI: KOSOVA KA ME E FITUE GJYQIN ME AXOS CAPITAL
01:35
E DASHTUN NANË SOT ASHT FESTA JOTE, POR BABA TË KA VRA
06:16
LAJMET QENDRORE (08.05.2016)
33:01
KOSOVARËT NUK KANË ME E KEQPËRDORË LËVIZJEN PA VIZA
02:54
EPOSI I KRESHNIKËVE TË KOSOVËS, ÇMIM SPECIAL NË EUROPA NOSTRA
02:57
MBAS HASHIM THAÇIT, KADRI VESELI ZGJEDHET LIDER SUPREM I PDK
05:19
VLLAZNIT E SINKRONIZUEM ME DIELLIN PARALIZOHEN NATËN
01:55
LAJMET QENDRORE (07. 05. 2016)
26:59
JAKUP KRASNIQI SHPËRTHEN NDAJ VETËVENDOSJES DARDAN MOLLIQAJ, BANDIT
03:07
LAJMET QENDRORE (06. 05. 2016)
27:04
LUMEZI SEKUESTRUEM MILIONA EURO PËR NJI DITË
02:37
DEMARKACIONI ME MALIN E ZI, NË KUVEND PARA PUSHIMEVE VERORE
01:57
MBAS 12 JAVËSH KOSOVARËT MUNDEN ME IA MSYE BE
01:30
MOGHERINI EUROPA KA NEVOJË PËR KOSOVËN
03:14
LAJMET QENDRORE (05 .05 2016)
31:54
KOSOVARËT JANË NË ZEMËR TË EUROPËS
02:39
POLICIA PRIN NË BESUESHMËRI DHE BASHKPUNIM
02:09
PRANIMI I KOSOVËS NË FIFA ASHT I PASHMANGSHËM
01:28
PA VIZA DERI 90 DITË NË GATI 40 SHTETE EUROPIANE
02:06
LAJMET QENDRORE (04 .05 2016)
35:34
QEVERIA MERR REKOMANDIMIN POZITIV PËR VIZAT
02:03
PDK MERR MERITAT E HEQJES SË VIZAVE VESELI JEMI LOKOMOTIVË
01:56
KOSOVA NË UEFA KËSHTU SHKRUHET HISTORIA final
03:58
AGIM KASAPOLLI: ZVICRA VOTOI KUNDER KOSOVES NE UEFA NGA FRIKA E LARGIMIT TE LOJTAREVE SHQIPTARE
08:53
LAJMET QENDRORE (03. 05. 2016)
38:46
2 KOSOVARË NË MESIN E 15 MA TË MIRËVE NGA TANË BOTA
01:31
E THONË TË GJITHË KOSOVA NESËR MERR REKOMANDIMIN POZITIV
02:22
LAJMET QENDRORE (02. 05. 2016)
37:30
PROCESI I VIZAVE ASHT ÇASHTJE ORËSH
01:33
S’KA PROTESTË TË FUQISHME ME 14 MAJ
02:42
MENTOR ZHDRELLA FLET PER PRANIMIN E KOSOVES NE UEFA
03:33
3 MAJI, DITË HISTORIKE PËR FUTBOLLIN KOSOVAR
03:02
THAÇI DHE VOKRRI OPTIMISTË PËR ANËTARËSIMIN NË UEFA
01:52
LIRIA E SHTYPIT, FAJI I GAZETARËVE QË U NËNSHTROHEN SHKELJEVE
03:14
KANGËTARËT DHE SALLONET E ONDULIMIT I SHMANGEN TATIMIT
03:29
RROKUM NIGHT ME KASTRO ZIZO - ARTAN BAKIJA & DJEMTE E VJOSES
01:12:20
RAMIZ KELMENDI NUK E PËRJASHTON ANËTARËSIMIN NË LDK
01:12
PIANISTJA E PARË SHQIPTARE LOLA GJOKA
04:35
NË VITIN 2026, 7 NJERËZ KANË ME JETUE NË MARS
01:38
LAJMET QENDRORE (30. 04. 2016)
33:28
1 MAJI SINDIKATAT PUSHOJNË, NUK PROTESTOJNË
03:03
DITA E FUNDIT E MUEJIT TË AUTIZMIT NË KOSOVË
04:32
Rrokum Night #9 (promo) - Djemte e Vjoses dhe Artan Bakia: Rrnoft Kanga Shqipe!
03:04
AZEM SYLA NË PARABURGIM 48 ORË. NAZIM BLLACA DËSHMITARI KRYESOR
01:28
JAKUP KRASNIQI: LINÇIMI NDAJ AZEM SYLËS I PADREJTË
25:32
EUROVISION KËRKON FALJE PËR FLAMURIN E KOSOVËS
01:58
MUSTAFA “E SHTYN” EDHE DISA JAVË PRITJEN PËR VIZAT
02:20
VESELI: DEPUTETËT E PDK E LDK I JANË BASHKUE OPOZITËS
02:22
ILAZ KODRA, 17 VJET NGA RANIA HEROIKE E DËSHMORIT
02:43
ISA MUSTAFA DHE FATMIR SEJDIU
00:19
LAJMET QENDRORE (28. 04. 2016)
26:42
KOALICIONI ME AKK, PO E DAMTON NISMËN
01:40
AMERIKA NDIHMON QKUK ME 3 MILIONË DOLLARË
01:24
KUVENDI MBYLL DITËN ME 36 DEPUTETË S’PASKA PASË FAJ OPOZITA
03:32
FEMNAT, 20% E TË PUNËSUEMVE NË TIK
01:11
ANTON QUNI XHAVIT HALITIT I DUHET NDIHMË MJEKËSORE
02:26
LAJMET QENDRORE (27. 04. 2016)
38:53
PROKURORIA AZEM SYLA NË KRYE TË GRUPIT KRIMINAL, E KËRKOJMË TASH 10 DITË!
03:14
Arton Demhasaj: Aksioni i sotem, show medial i Prokurorise, jo vullnet politik
08:22
GJETAJ ZBOGAR NUK TË PROVOKOJ KTHENANI TRUPAT E ZHDUKUN!
03:53
KOSOVA ASHT E GATSHME PËR GJYKATËN SPECIALE
01:27
Rrokum Roll: Xhavit Haliti, Anëtar i kryesisë të PDK
55:12
LAJMET QENDRORE (26. 04. 2016)
29:03
PA UJË NUK TË JAPIN NUSE
04:02
BILALL SHERIFI I THOTË VV: NDALNI AKUZAT OSE FLAS EDHE UNE
02:49
KOSOVA NË VENDIN 84 NË INDEKSIN E LIRIVE EKONOMIKE
02:08
ROBERTO SAVIANIO NUK BESOJ MA TE DREJTËSIA
01:03
LAJMET QENDRORE (25. 04. 2016)
32:33
KELMENDI DHE GJAKOVA, NDERI DHE IMAZHI I KOSOVËS
03:08
PRI FEST MËSIM I MIRË PËR REGJISORËT KOSOVARË
01:47
BASHKËPUNIMI KULTUROR KOSOVË SHQIPNI ASHT VEÇ PROPAGANDË
11:59
LUMTURIA NUK ASHT APLIKACION QË SHKARKOHET NË TELEFON
01:39
RROKUM NIGHT ME KASTRO ZIZO - Fatos Berisha & Xuxi & Xhesika Ndoj
01:13:10
LAJMET QENDRORE (24. 04. 2016)
41:19
AMBIENTALISTËT KRITIKOJNË QEVERIA E SHEH MJEDISIN SI LUKS
01:33
ZYRTARËT E NALTË PO E FSHEHIN PASUNINË
02:30
MASAKRA E TIVARIT HISTORIANI HAKIF BAJRAMI KUVENDI E KA LISTËN E VIKTIMAVE
05:02
LAJMET QENDRORE (23. 04. 2016)
23:27
MË PËRKUJTO ME KUJDES
02:14
KOALICIONI NISMA AAK, I HAPUN EDHE PËR SUBJEKTET TJERA POLITIKE
01:09
Fatos Berisha, Xhesika Ndoj dhe Xuxi te ftuemit e Kastro Zizos ne Rrokum Night
04:09
LAJMET QENDRORE (22. 04. 2016)
32:39
E MBIJETUEMJA E HOLOKAUSTIT SHQIPNIA SHPËTOI MORALIN E BOTËS
05:50
VESELI SHPALL KANDIDATURËN PËR POSTIN E TË PARIT TË PDK’s
01:25
KOSOVA E NDOTUN FESTON DITËN BOTNORE TË TOKËS
02:52
DITA BOTNORE E LIBRIT NË KOSOVË INJOROHET NGA INSTITUCIONET
02:02
LAJMET QENDRORE (21. 04. 2016)
43:19
MUSTAFA DITA E TURQVE DITË E TË GJITHË QYTETARËVE TË KOSOVËS
01:46
LAJMET QENDRORE (20. 04. 2016)
34:25
KOSOVA FITON NDAJ SERBISË RECIPROCITET NË DOGANA
02:42
KUVENDI I KOSOVËS REFUZON ME E NJOFTË MASAKRËN E TIVARIT
02:58
REXHEP SELIMI PASUNIA IME MILIONËSHE ASHT SHPIFJE
01:45
RRËFIMI I GRUAS QË DHUNOHET NGA BURRI NUK KAM KU SHKOJ
01:47
LAJMET QENDRORE (19. 04. 2016)
31:48
BOSHTI AAK NISMA, PËR ME SHPËTUE HARADINAJN E LIMAJN NGA FALIMENTIMI POLITIK
02:13
AAK E NISMA NËNSHKRUEJNË PËRJASHTIMIN E VV NGA KOALICIONI
03:11
BAJRUSH MORINA: MARREVESHJA AAK-NISMA, PER ME SHPETUE HARADINAJN E LIMAJN NGA FALIMENTI POLITIK
11:54
NË PROTESTËN KUNDËR QEVERISË, VETERANËT PËRPLASEN MES VETI
03:05
HAMAMI I MADH I PRISHTINËS ME U KTHYE NË ORIGJINË
01:58
LAJMET QENDRORE (18. 04. 2016)
40:23
KOSOVA KONSUMON 400 MILIONË EURO MALLNA SERBE NË VIT
03:02
LAJMET QENDRORE (17. 04. 2016)
32:24
SHPEND AHMETI PRISHTINA NË SHTATOR BOHET ME LIGJ
02:21
KRYEMINISTRI, 4 DITË MONOLOG PARA PASQYRËS
01:39
DONIKA KADAJ BUJUPI VENDOS VETË NË VETËVENDOSJE
02:09
RRUGËTIMI I HYJNESHAVE DREJT KOSOVËS
02:33
RROKUM NIGHT ME KASTRO ZIZO - Arta Selimi & Ilire Vinca & Eda Belortaja
01:29:13
DYSHIMET PËR PASTRIM PARESH, HETOHEN TELEVIZIONET SHQIPTARE
01:26
LAJMET QENDRORE (16. 04. 2016)
28:19
17 VJET MBAS LUFTËS KOSOVARËT KALOJNË NË KAMBË KUFININ ME SHQIPNINË
01:15
SINDIKATAT NË PROTESTË PUNËTORËT JANË BA SKLLEVËN TË QEVERISË
02:38
LAJMET QENDRORE (15. 04. 2016)
32:54