E Premte, 28 Tetor 2016

Lajme

BE: Leni llafet, po ratifikoni Demarkacionin

Zyra e Bashkimit Europian në Prishtinë ka thanë se e vetmja gja qëKuvendi i Kosovës mundet me ba drejt liberalizimit të vizave asht që me...

Rrokum.TV Live

Sport

Opinion

droga-itali3

Mafia Shqiptare = Korrupsion + Krim + Kanabis

fuga

Ta ndalim hashashizimin e mediave!

shaqirislami

Kriza e Bajraktarizmit (lidershipit)

Ekonomi

Gjykata Kushtetuese refuzon kërkesën e Listës Serbe për Trepçën

Gjykata Kushtetuese e Kosovës ka vendosë për Ligjin për Trepçën, tue refezue kërkesën e Listës Serbe. Burime të sigurta të Veriu.info bajnë të ditun se...

Lajmet Qendrore

video

Lajmet Qendrore (26.10.2016)

Tech & Auto

Në Fokus

BE: Leni llafet, po ratifikoni Demarkacionin

shpijuni-rus-petrusev

Skandal mes Moskes e Beogradit!

SEKRETET E FRANCISKOS

video

SEKRETET E FRANCISKOS 28

Gjurmët ft. Andos - "Të du sa Kosovën"

Rrokum.TV
RASTI DRENICA 2 BE IA NGREH VESHIN PDK’S
01:44
Haziri: Vetem nëse nji parim i marrëveshjes nuk respektohet nga PDK’ja, për neve si LDK
01:08
LAJMET QENDRORE (26. 10. 2016)
26:32
EKSKLUZIVE FRIK PRITET ME U LIRUE NEHAT THAÇI!
01:48
LAJMET QENDRORE (25. 10. 2016)
32:08
PROTESTANTËT ME EKSPOZITË – 200 VJET SHQIP
03:32
VESELI: POLITIKANËT MERITOJNË M'U DENUE PËR VIZA
03:14
LAJMET QENDRORE (24. 10. 2016)
33:31
NATO: KOSOVA ME SFIDA POR STABILE ME T’ARDHME EUROATLANTIKE
03:35
Rrokum Night - Engjell Bejtaj & Lindita Martini (S2, Ep.21)
01:03:01
LAJMET QENDRORE (22. 10. 2016)
32:18
Rrokum Roll: Anton Quni flet per krejt çka s'ka thane prej lufte e deri sot
52:33
Anton Quni: Thaçi ka qene i afert me sherbimet sekrete dhe i ka te dhanat per vrasjet politike
07:17
LAJMET QENDRORE (19. 10. 2016)
36:50
VETËVENDOSJE LYP PARE NGA MËRGIMTARËT PËR TUBIME JASHTË VENDIT
03:05
Rrokum Roll: Haki Abazi, Rockefeller Brother
33:31
Haki Abazi për deklaratat e Hashim Thacit
05:08
HYSENI KANË DASHTË ME M’VRA SI RUGOVËN
05:13
LAJMET QENDRORE (18. 10. 2016)
28:31
Adem Salihaj: Jam i gatshem me deshmue n' Gjykaten Speciale, por jo edhe ne drejtesine kosovare
02:41
Adem Salihaj: M'ka habit Hashim Thaçi! Kjo asht e verteta e atentatit ndaj Presidentit Rugova
04:39
LAJMET QENDRORE (14. 10. 2016)
32:27
Kush e ka sha me nanë Nexhat Dacin?
00:52
RAMA – VUCICIT: PRANIMI I KOSOVËS NË DOBI TË SERBISË. TREPÇA E KOSOVARËVE
02:32
LIGJI PËR TREPÇËN DORËZOHET NË GJYKATËN KUSHTETUESE
01:00
LAJMET QENDRORE (13. 10. 2016)
30:09
LAJMET QENDRORE (11. 10. 2016)
32:34
Rrustem Mustafa, Anëtar i Kryesisë së PDK's
38:28
PRESIDENTI KËRKON ME U ZBULUE KRIMET E BAME GJATË DHE MBAS LUFTËS
04:02
DELAWIE: TUE INVESTUE NË GRA, INVESTONI NË TË ARDHMEN E SHTETIT
01:20
LAJMET QENDRORE (07. 10. 2016)
26:52
PERSONI ME VEPËR PENALE E GËZON PUNËN NË KOMUNËN E VITISË
03:38
LAJMET QENDRORE (05. 10. 2016)
35:16
Rrokum Roll: Kreshnik Spahiu, Aleanca Kuq e Zi
51:25
LAJMET QENDRORE (30. 09. 2016)
28:59
ME AGIM KASAPOLLIN - Ali Latifi, kryetar i pare i FSK
32:27
LAJMET QENDRORE (29. 09. 2016)
28:30
LAJMET QENDRORE (27. 09. 2016)
29:53
KADRI VESELI N’ABRI: KOMANDANTËT DENOHEN PËR SHUPLAKA, SERBËT I IKIN DREJTËSISË
02:22
LAJMET QENDRORE (26. 09. 2016)
28:49