E Hane, 25 Korrik 2016

Lajme

Kishte me u deportue n’Bullgari, siriani hodhi veten në erë

Sulmuesi, i cili hodhi veten në erë dhe plagosi 12 të tjerë në Ansbach të Gjermanisë, quhet Mohamed Deleel. Dyshohet se ai kishte realizue...

Shneta

Rrokum.TV Live

Jetë o Jetë

Vildane Zeneli, foto ma provokuese ndonjiherë!

Rita Ora del pa pantolla

Ekonomi

Doganat duhet me i realizue 1 miliard euro

Doganat e Kosovës deri në fund të vitit duhet me i realizue mbi 1 miliard euro të hyra. Ky asht projeksioni që Qeveria i...

Lajmet Qendrore

video

Lajmet Qendrore (24.07.2016)

Në Fokus

Aziz Salihu shkon për shërim jashtë vendit

video

Kqyreni qysh palohen teshat, fenomenale!

Vildane Zeneli, foto ma provokuese ndonjiherë!

Takimi Mancini-Thohir: Qe vendimi

Akcion i madh i Erdogan’it

Kqyreni këtë ‘bombë’ ruse në SHBA

Vendoset e ardhmja e Icardi’t

video

Video: iPhone 7, rezistent ndaj ujit

Përzgjedhja e Editorit

Gjurmët ft. Andos - "Të du sa Kosovën"