E Merkure, 31 Gusht 2016

Lajme

Policia prezenton detaje për sulmin ndaj Kuvendit

Gjatë konferences Drejtori i Policisë së Kosovës për Anti-Terrorizëm Fatos Makolli ka thanë se sot bahet sqarimi për opinionin publik lidhun me hetimet e...

Rrokum.TV Live

Opinion

Jetë o Jetë

Kjo asht modelja ma e pasun në botë

Rita Ora flet për performansën e saj në Vatikan

Modelja Bella Hadid po vuen nga nji sëmundje (Foto)

Ekonomi

Lajmet Qendrore

video

Lajmet Qendrore (30.08.2016)

Në Fokus

Kjo asht modelja ma e pasun në botë

Lajm i madh për Kosovën

Foto nga vizita e Presidentit në Veri

Live: Ramiz Kelmendi nga rezidenca në Rugovë

Presidenti Thaçi, vizitë në Veriun e Mitrovicës

Alarm për bombë në Aeroportin e Frankfurtit

Rita Ora flet për performansën e saj në Vatikan

Policia e Kosovës demanton Vetëvendosjen

Sportmediaset: Milan gati me ba goditjen e madhe sot

Gjurmët ft. Andos - "Të du sa Kosovën"

Rrokum.TV
PRESIDNETI KOSOVA PO VUEN NGA E KALUEMJA E DHIMBSHME
02:50
POLICIA ARRESTON 6 AKTIVISTË TË VETËVENDOSJES
03:27
LAJMET QENDRORE (30. 08. 2016)
31:35
LAJMET QENDRORE (29. 08. 2016)
30:09
LAJMET QENDRORE (26. 08. 2016)
30:13
XHAMIA 640 VJEÇE, VATËR E DROGËS DHE PROSTITUCIONIT
02:34
LAJMET QENDRORE (24. 08. 2016)
31:42
KEK NË HALL ME PUNËTORËT E MOSHUEM. MOSHA MESATARE MBI 54 VJET
02:22
DEMARKACIONI RATIFIKOHET. N’DHETOR QYTETARËT UDHËTOJNË PA VIZA
02:19
HYSENI: NUK DUHET T’I MBYLLIM SYTË DHE VESHËT NDAJ TERRORIZMIT
02:20
LAJMET QENDRORE (22. 08. 2016)
25:26
LAJMET QENDRORE (21. 08. 2016)
33:02
JOE BIDEN AMERIKA ASHT AVOKAT I KOSOVËS
05:11
BIDEN DEMARKACIONI ASHT MARRËVESHJE E DREJTË THAÇI PUNË E KRYEME
04:28
PERUROHET RRUGA BEAU BIDENBIDEN AI I DASHTI NJERËZIT E KOSOVËS
02:43
QYTETARËT KRENARI E MADHE ME NA VIZITUE BIDEN
02:32
U PROMOVUE PULLA QE KA ME I PËRCJELLË ‘LUTJET’ E NANËS TEREZE
01:50
SEANCA E AXOS NË JAVËN E FUNDIT TË GUSHTIT 2
02:52
Rrokum Roll: Agim Kasapolli, Redaktor i Sportit Rrokum TV
16:14
LAJMET QENDRORE (08. 08. 2016)
26:25
LAJMET QENDRORE (06. 08. 2016)
21:18
Rrokum Roll: Fatmir Limaj, Nisma për Kosovën
40:29
Rrokum Roll: Dukagjin Gorani, Vetëvendosje
29:50
Rrokum Roll: Driton Selmanaj, Analist
26:23
Rrokum Roll: Ramush Haradinaj, AAK
40:13
Rrokum Roll: Gëzim Kelmendi, Partia 'Fjala'
17:59
SHKENCËTARJA SHQIPTARO AMERIKANE SPJEGOI TEORINË E SAJ N'PRISHTINË
02:31
DEMARKACIONI U KRY, PAMVARËSIA NUK ZHBAHET
01:56
LAJMET QENDRORE 21 07 2016
34:38
LAJMET QENDRORE (20. 07. 2017)
34:00
LAJMET QENDRORE (19. 07. 2016)
26:58
HYSENI NË SIRI E IRAK JANË 70 LUFTËTARË KOSOVARË
02:07
KOSOVA PËR HERË TË PARË NË LOJNAT OLIMPIKE
02:51
LAJMET QENDRORE (18. 07. 2016)
26:56
DERI TASH ASNJI GJURMË E MBETJEVE ME ORIGJINË NJERËZORE
01:39
KOSOVA, ANËTARJA MA E RE E KONVENTËS APOSTILE
01:28
DEKLARATA E OBAMA’S NË MARRËVESHJEN E DEMARKACIONIT
01:05
MBAS 17 VJETËVE BAHEN GËRMIME NË QENDËR TË PRISHTINËS
02:53
LAJMET QENDRORE (13. 07. 2016)
30:01
EKSKLUZIVE: PAPA FRANÇESKO VJEN NË KOSOVË
02:11
LAJMET QENDRORE (07. 07. 2016)
30:33
MPB, SHKATËRROI 2382 ARMË ARMË TË VOGLA DHE TË LEHTA
02:05
LAJMET QENDRORE (05. 07. 2016)
23:25
LAJMET QENDRORE (04. 07. 2016)
29:15
LAJMET QENDRORE (03. 07. 2016)
25:41
LAJMET QENDRORE (02. 07. 2016)
26:34
LAJMET QENDRORE (01. 07. 2016)
25:15
LAJMET QENDRORE (30. 06. 2016)
30:52
LAJMET QENDRORE (29. 06. 2016)
28:51
STAMBOLL – RRITET NË 41 NUMRI I VIKTIMAVE
02:13
LAJMET QENDRORE (28. 06. 2016)
33:22