E Shtune, 23 Korrik 2016

Lajme

Ky asht gjermani që u grind me monstrën e Munich’ut

Zbulohet edhe identeti i qytetarit gjerman që ishte grind me sulmuesin e Munich. Bild Zeitung ka publikue foton e gjermanit dhe transkriptën e bisedës mes...

Shneta

E rrallë: Në Durrës lind foshnja pa gjuhë!

Provoni 6 mënyra për me u nxi ma shpejtë!

Kujdes! Ky ushqim krijon mvarësi si droga!

Sport

Rrokum.TV Live

Jetë o Jetë

Superseksi! Ajo e ka edhe nofkën: Gjokstreguesja!

Ky asht fisi që nuk ka lidhje me modernitetin

Me cilin mashkull asht Rita Ora ne New York!

Ekonomi

“Rruga e Kombit” me koncesion për 30 vjet, kush e fitoi...

Ministria e Transportit dhe Infrastrukturës ka njoftue se koncesionin e rrugës së Kombit, operimit, mirëmbajtjes dhe rehabilitimit të autostradës Milot-Morinë, e ka fitue nji...

Lajmet Qendrore

video

Lajmet Qendrore (21.07.2016)

Tech & Auto

Ky asht telefoni ma i sigurt në botë!

iOS 10 befason me nji funksion të tij!

Në Fokus

Ky asht telefoni ma i sigurt në botë!

Ky asht fisi që nuk ka lidhje me modernitetin

Kjo asht banesa ku ka jetue vrasesi i Munich’it

Çka dihet deri tash për sulmet në Munich!

video

Video: Vrasësi shanë para se me gjuejt

Ky asht vrasësi, deri tash 6 të vdekun në Munich

video

Kosova me medalje për matematikë, por ka ankesa!

Konfirmohen 3 viktima në Gjermani

Gjurmët ft. Andos - "Të du sa Kosovën"