E Diell, 23 Tetor 2016

Lajme

Presidenti Thaçi: Shoqnia kosovare ka koncensus për t’ardhmen e saj në...

Presidenti i Kosoves, Hashim Thaci ka shkrue ne llogarine e tij ne Facebook se ne fjalimin e ti ne seminarin Rose-Roth te Asamblese Parlamentare...

Rrokum.TV Live

Sport

Opinion

Ekonomi

kadriaaa

Çelet Veseli, i kallxon Mustafës se ka deshtue edhe në fushën...

Kryetari i PDK’s, Kadri Veseli ka vazhdue kritikat në drejtim të Qeverisë së Isa Mustafës. Mbas idesë për zgjedhje të reja, Veseli tash ka tregue...

Lajmet Qendrore

video

Lajmet Qendrore (22. 10. 2015)

Tech & Auto

Ligji i çuditshëm për Kullën Eiffel

Video ‘live’ edhe në Instagram?

Në Fokus

Ka vdekë drejtori i Wikileaks

Për çka u ba Kosova top lajm në mediat turke?

Chelsea-Manchester United, start i papritun

Derbi Trepça ’89-Besa, ky asht rezultati

Dokumentari: “Greqia, shtet i shqiptarëve”

Sulm në Turqi, vrahen dy policë

fsk

“Lista Serbe ka pengue formimin e ushtrisë”

Ligji i çuditshëm për Kullën Eiffel

Video ‘live’ edhe në Instagram?

Irina, foto për ditë të mbarë (foto +18)

SEKRETET E FRANCISKOS

video

Sekretet e Franciskos 26

Përzgjedhja e Editorit

Gjurmët ft. Andos - "Të du sa Kosovën"

Rrokum.TV
NATO: KOSOVA ME SFIDA POR STABILE ME T’ARDHME EUROATLANTIKE
03:35
Rrokum Night - Engjell Bejtaj & Lindita Martini (S2, Ep.21)
01:03:01
LAJMET QENDRORE (22. 10. 2016)
32:18
Rrokum Roll: Anton Quni flet per krejt çka s'ka thane prej lufte e deri sot
52:33
Anton Quni: Thaçi ka qene i afert me sherbimet sekrete dhe i ka te dhanat per vrasjet politike
07:17
LAJMET QENDRORE (19. 10. 2016)
36:50
VETËVENDOSJE LYP PARE NGA MËRGIMTARËT PËR TUBIME JASHTË VENDIT
03:05
Rrokum Roll: Haki Abazi, Rockefeller Brother
33:31
Haki Abazi për deklaratat e Hashim Thacit
05:08
HYSENI KANË DASHTË ME M’VRA SI RUGOVËN
05:13
LAJMET QENDRORE (18. 10. 2016)
28:31
Adem Salihaj: Jam i gatshem me deshmue n' Gjykaten Speciale, por jo edhe ne drejtesine kosovare
02:41
Adem Salihaj: M'ka habit Hashim Thaçi! Kjo asht e verteta e atentatit ndaj Presidentit Rugova
04:39
LAJMET QENDRORE (14. 10. 2016)
32:27
Kush e ka sha me nanë Nexhat Dacin?
00:52
RAMA – VUCICIT: PRANIMI I KOSOVËS NË DOBI TË SERBISË. TREPÇA E KOSOVARËVE
02:32
LIGJI PËR TREPÇËN DORËZOHET NË GJYKATËN KUSHTETUESE
01:00
LAJMET QENDRORE (13. 10. 2016)
30:09
LAJMET QENDRORE (11. 10. 2016)
32:34
Rrustem Mustafa, Anëtar i Kryesisë së PDK's
38:28
PRESIDENTI KËRKON ME U ZBULUE KRIMET E BAME GJATË DHE MBAS LUFTËS
04:02
DELAWIE: TUE INVESTUE NË GRA, INVESTONI NË TË ARDHMEN E SHTETIT
01:20
LAJMET QENDRORE (07. 10. 2016)
26:52
PERSONI ME VEPËR PENALE E GËZON PUNËN NË KOMUNËN E VITISË
03:38
LAJMET QENDRORE (05. 10. 2016)
35:16
Rrokum Roll: Kreshnik Spahiu, Aleanca Kuq e Zi
51:25
LAJMET QENDRORE (30. 09. 2016)
28:59
ME AGIM KASAPOLLIN - Ali Latifi, kryetar i pare i FSK
32:27
LAJMET QENDRORE (29. 09. 2016)
28:30
LAJMET QENDRORE (27. 09. 2016)
29:53
KADRI VESELI N’ABRI: KOMANDANTËT DENOHEN PËR SHUPLAKA, SERBËT I IKIN DREJTËSISË
02:22
LAJMET QENDRORE (26. 09. 2016)
28:49