E Hane, 26 Shtator 2016

Lajme

kumanovaaa

Vazhdon gjykimi i grupit të Kumanovës, policia bllokon Shkupin!

Kompleksi gjyqësor në Shkup, mëngjesin e sotëm asht në rrethim të forcave speciale policore dhe mbykqyret nga nji helikopter i policisë së Maqedonisë. Sot n'ora...
gjelosh-gjokaj1

Tung Maestro!

Rrokum.TV Live

Ekonomi

parettt

Mësoni se sa mjete ju ‘flejnë’ bankave, ndërsa ekonomia gjendet në...

Bankave komerciale që operojnë në Kosovë, përllogaritet që iu flejnë diku mbi 300 milionë euro mjetet financiare. Sektori bankar nuk monitorohet apo hetohet nga...

Lajmet Qendrore

video

Lajmet Qendrore (25.09.2016)

Tech & Auto

Kujdes kur folni në Viber, qe pse!

Risia e radhës e Facebook Messenger

Në Fokus

gjelosh-gjokaj1

Tung Maestro!

Studimi: Kjo asht gjuha ma romantike në botë

Clinton vs Trump: Debat apo ndeshje boksi?

gjelosh-gjokaj

Hafiz Gagica: Në vend të lamtumirës!

Çka thotë Shevchenko për ndeshjen ndaj Kosovës

Edhe Remi e konfirmon, s’ka luftë me Malin e Zi

Kujdes kur folni në Viber, qe pse!

SEKRETET E FRANCISKOS

video

Sekretet e Franciskos 14

Përzgjedhja e Editorit

Mos e prekni kishen ne kampusin e UP!

Chris Patten: Theresa May dhe Brexit

DW: Trump ose Clinton – nis faza e nxehtë

Gjurmët ft. Andos - "Të du sa Kosovën"

Rrokum.TV
LAJMET QENDRORE (24. 09. 2016)
25:04
KAJTAZI E HAXHIU, DEBAT TË NXEHTË PËR TË PAGJETUNIT
01:51
LAJMET QENDRORE (23. 09. 2016)
27:28
LAJMET QENDRORE (22. 09. 2016)
25:09
U NDALUEN TENDERË TË KORRUPTUEM NË VLERË MBI 100 MILIONË EURO
02:14
Rrokum Roll: Dr.Jahja Kokaj,Drejtori i Qendrës Hulumtuese për Zhvillimin e Kosovës
44:56
LAJMET QENDRORE (21. 09. 2016)
25:36
STUDENTËT ME PROFESORË MBAJNË MËSIM PARA KISHËS
02:12
LAJMET QENDRORE (19. 09. 2016)
28:19
URDHNI ME I LIRUE BANESAT, 9 TË LËNDUEM NGA PËRLESHJET ME POLICINË
02:53
LAJMET QENDRORE (18. 09. 2016)
23:20
VESELI ASNJI ZYRTAR I PDK, AS GRABOVCI, NUK KANË ME I PSHTUE DREJTËSISË
02:11
PËRLESHJE NË MES POLICISË DHE STUDENTËVE PËR KISHËN SERBE NË UP
02:18
LAJMET QENDRORE (17. 09. 2016)
27:18
OPOZITA E SIGURTË QË DEMARKACIONI S’KALON LISTA SERBE S’KEMI QITË KUSHTE
02:48
LAJMET QENDRORE (16. 09. 2016)
34:27
Rrokum Roll: Tomë Gashi, Avokat
21:57
Rrokum Roll: Muhamet Mustafa, LDK
23:46
LAJMET QENDRORE (15. 09. 2016)
24:41
VESELI ASKUSH S’MUNDET ME NDALË RRUGËN DEMOKRATIKE TË KOSOVËS
02:32
LAJMET QENDRORE (12. 09. 2016)
25:44
BASHKËSIA ISLAME MBLODHI POZITË E OPOZITË PËR KURBAN BAJRAM
04:14
ME THIRRJE PËR PAQE FESTOHET KURBAN BAJRAMI
02:35
DY MILIONË MYSLIMANË NË HAXHILLËK, PREJ TYNE 860 KOSOVARË
01:54
LAJMET QENDRORE (11. 09. 2016)
25:01
PACOLLI: EKONOMIA E DOBËT, RINIA UDHËVE, NUK E MERITUEM KËTË QEVERI
03:24
Sport me Agim Kasapollin - Agron Gashi
25:19
TAHIRI INSISTON QË ASHT ARRITË MARRËVESHJA PËR TARGAT
04:04
LAJMET QENDRORE (10. 09. 2016)
31:55
Rrokum Roll: Bajrush Morina, Gazetar
17:03
VESELI: TË GJITHA PRONAT E UZURPUEME KANË ME U LIRUE
02:12
LAJMET QENDRORE (09. 09. 2016)
27:56
LAJMET QENDRORE (08. 09. 2016)
25:04
LAJMET QENDRORE (07. 09. 2016)
28:01
Rrokum Roll: Zenun Pajaziti, Kryetar i GP te PDK's
38:30
ANALISTËT VIZAT NUK I MORËM PËR SHKAK TË TEKEVE TË POLITIKANËVE
02:51
KOSOVA, BARAZIM ME SHIJE TË FITORES
01:51
LAJMET QENDRORE (06. 09. 2016)
31:51
Rrokum Roll: Arben Gashi, LDK
07:05