E Merkure, 26 Tetor 2016

Lajme

Premtimi i Shqipnisë ndaj Turqisë për institucionet e Gulenit

Ministri i Jashtëm i Turqisë, Mevlüt Çavuşoğlu dhe homologu i tij nga Shqipnia, Ditmir Bushati kanë mbajtë nji konferencë të përbashkët për media mbas...

Rrokum.TV Live

Ekonomi

LDK ja kallxon Shpendit edhe nji deshtim në Prishtinë!

Komuna e Prishtinës ka deshtue në mirëmbajtjen e sinjalizimit horizontal dhe vertikal të rrugëve, në parkingjet dhe hapësinat tjera publike. Kështu ka konsiderue Grupi i...

Lajmet Qendrore

gjykata-kushtetuesevideo

Lajmet Qendrore (25.10.2016)

Në Fokus

A mundet me vra kancerin sistemi ynë imunitar?

Qe kur fillon dialogu i tretë me Serbinë

Sonte n’Rrokum, episodi 3 i serialit “Kokrrat”

Ohri shpallet qyteti i pestë ma i mirë në botë

Aleatët e Assadit paralajmërojnë Turqinë

Ylli i Real Madrid vazhdon kontratën me ekipin

Kryesia vendos: Seanca per UÇK mbahet neser!

boraaa

Borë në 120 ditët e ardhshme, qe në cilin vend!

QKUK: 15 vjeçari asht i plagosun ne gju

Rusi, prej kujt shpetoi ish-presidenti rus Medvedev!

Ky lajm qe vjen prej Turqie ka me ju befasue!

Te Diellen kthehen akrepat nji orë mbrapa!

SEKRETET E FRANCISKOS

video

SEKRETET E FRANCISKOS 28

Gjurmët ft. Andos - "Të du sa Kosovën"

Rrokum.TV
LAJMET QENDRORE (25. 10. 2016)
32:08
PROTESTANTËT ME EKSPOZITË – 200 VJET SHQIP
03:32
VESELI: POLITIKANËT MERITOJNË M'U DENUE PËR VIZA
03:14
LAJMET QENDRORE (24. 10. 2016)
33:31
NATO: KOSOVA ME SFIDA POR STABILE ME T’ARDHME EUROATLANTIKE
03:35
Rrokum Night - Engjell Bejtaj & Lindita Martini (S2, Ep.21)
01:03:01
LAJMET QENDRORE (22. 10. 2016)
32:18
Rrokum Roll: Anton Quni flet per krejt çka s'ka thane prej lufte e deri sot
52:33
Anton Quni: Thaçi ka qene i afert me sherbimet sekrete dhe i ka te dhanat per vrasjet politike
07:17
LAJMET QENDRORE (19. 10. 2016)
36:50
VETËVENDOSJE LYP PARE NGA MËRGIMTARËT PËR TUBIME JASHTË VENDIT
03:05
Rrokum Roll: Haki Abazi, Rockefeller Brother
33:31
Haki Abazi për deklaratat e Hashim Thacit
05:08
HYSENI KANË DASHTË ME M’VRA SI RUGOVËN
05:13
LAJMET QENDRORE (18. 10. 2016)
28:31
Adem Salihaj: Jam i gatshem me deshmue n' Gjykaten Speciale, por jo edhe ne drejtesine kosovare
02:41
Adem Salihaj: M'ka habit Hashim Thaçi! Kjo asht e verteta e atentatit ndaj Presidentit Rugova
04:39
LAJMET QENDRORE (14. 10. 2016)
32:27
Kush e ka sha me nanë Nexhat Dacin?
00:52
RAMA – VUCICIT: PRANIMI I KOSOVËS NË DOBI TË SERBISË. TREPÇA E KOSOVARËVE
02:32
LIGJI PËR TREPÇËN DORËZOHET NË GJYKATËN KUSHTETUESE
01:00
LAJMET QENDRORE (13. 10. 2016)
30:09
LAJMET QENDRORE (11. 10. 2016)
32:34
Rrustem Mustafa, Anëtar i Kryesisë së PDK's
38:28
PRESIDENTI KËRKON ME U ZBULUE KRIMET E BAME GJATË DHE MBAS LUFTËS
04:02
DELAWIE: TUE INVESTUE NË GRA, INVESTONI NË TË ARDHMEN E SHTETIT
01:20
LAJMET QENDRORE (07. 10. 2016)
26:52
PERSONI ME VEPËR PENALE E GËZON PUNËN NË KOMUNËN E VITISË
03:38
LAJMET QENDRORE (05. 10. 2016)
35:16
Rrokum Roll: Kreshnik Spahiu, Aleanca Kuq e Zi
51:25
LAJMET QENDRORE (30. 09. 2016)
28:59
ME AGIM KASAPOLLIN - Ali Latifi, kryetar i pare i FSK
32:27
LAJMET QENDRORE (29. 09. 2016)
28:30
LAJMET QENDRORE (27. 09. 2016)
29:53
KADRI VESELI N’ABRI: KOMANDANTËT DENOHEN PËR SHUPLAKA, SERBËT I IKIN DREJTËSISË
02:22
LAJMET QENDRORE (26. 09. 2016)
28:49