E Merkure, 28 Shtator 2016

Lajme

A e dini se miliona shikues e kanë pa debatin mes...

Debati presidencial në mes të Hillary Clinton dhe Donald Trump asht shikue nga 84 milionë njerëz në televizionet amerikane, tue thy rekordin e vendosun...

Keni me u befasue çka po kerkon ky deputet i PDK’s!

Transformimi i FSK s’asht n’agjendë!

Rrokum.TV Live

Shneta

Sport

Ozil, marrëveshje interesante me Arsenal

Lajm i keq për Adnan Januzajn

Sonte luhen këto ndeshje në Champions League

Opinion

kajsia

Rama injorant apo në shërbim të mafies?

rama-5

Andi Bushati: Sot u riciklua plehra e parë

gjelosh-gjokaj

Hafiz Gagica: Në vend të lamtumirës!

Jetë o Jetë

Nji video e re seksi pushton Italinë

Qe çka i ‘ban’ Madonna Donald Trump’it!

Kjo asht çika ma e nxetë që keni me pa sot!

Ekonomi

video

Banka Botnore: Ka ra rritja ekonomike në Kosovë

Lajmet Qendrore

video

Lajmet Qendrore (27.09.2016)

Tech & Auto

Audi S8 Plus asht modeli S ma i shpejtë ndonjiherë

Loja Pokemon Go ‘nuk e kish pasë gjatë’

Samsung prezenton Galaxy On8, njihuni me parametrat

Në Fokus

A e dini se miliona shikues e kanë pa debatin mes...

Keni me u befasue çka po kerkon ky deputet i PDK’s!

kajsia

Rama injorant apo në shërbim të mafies?

Nji video e re seksi pushton Italinë

Transformimi i FSK s’asht n’agjendë!

Lajm i keq për Adnan Januzajn

Loja Pokemon Go ‘nuk e kish pasë gjatë’

Qe çka i ‘ban’ Madonna Donald Trump’it!

A asht KQZ e gatshme për zgjedhje?

Kjo asht çika ma e nxetë që keni me pa sot!

Sot mbahet seancë e randësishme në rastin Azem Syla

Këshillat seksuale të frymëzueme nga Shakira

Vendoset në New York, statuja e Nanë Terezës

SEKRETET E FRANCISKOS

video

Sekretet e Franciskos 14

Përzgjedhja e Editorit

Gjurmët ft. Andos - "Të du sa Kosovën"

Rrokum.TV
LAJMET QENDRORE (27. 09. 2016)
29:53
KADRI VESELI N’ABRI: KOMANDANTËT DENOHEN PËR SHUPLAKA, SERBËT I IKIN DREJTËSISË
02:22
LAJMET QENDRORE (26. 09. 2016)
28:48
LAJMET QENDRORE (24. 09. 2016)
25:04
KAJTAZI E HAXHIU, DEBAT TË NXEHTË PËR TË PAGJETUNIT
01:51
LAJMET QENDRORE (23. 09. 2016)
27:28
LAJMET QENDRORE (22. 09. 2016)
25:09
U NDALUEN TENDERË TË KORRUPTUEM NË VLERË MBI 100 MILIONË EURO
02:14
Rrokum Roll: Dr.Jahja Kokaj,Drejtori i Qendrës Hulumtuese për Zhvillimin e Kosovës
44:56
LAJMET QENDRORE (21. 09. 2016)
25:36
STUDENTËT ME PROFESORË MBAJNË MËSIM PARA KISHËS
02:12
LAJMET QENDRORE (19. 09. 2016)
28:19
URDHNI ME I LIRUE BANESAT, 9 TË LËNDUEM NGA PËRLESHJET ME POLICINË
02:53
LAJMET QENDRORE (18. 09. 2016)
23:20
VESELI ASNJI ZYRTAR I PDK, AS GRABOVCI, NUK KANË ME I PSHTUE DREJTËSISË
02:11
PËRLESHJE NË MES POLICISË DHE STUDENTËVE PËR KISHËN SERBE NË UP
02:18
LAJMET QENDRORE (17. 09. 2016)
27:18
OPOZITA E SIGURTË QË DEMARKACIONI S’KALON LISTA SERBE S’KEMI QITË KUSHTE
02:48
LAJMET QENDRORE (16. 09. 2016)
34:27
Rrokum Roll: Tomë Gashi, Avokat
21:57
Rrokum Roll: Muhamet Mustafa, LDK
23:46
LAJMET QENDRORE (15. 09. 2016)
24:41
VESELI ASKUSH S’MUNDET ME NDALË RRUGËN DEMOKRATIKE TË KOSOVËS
02:32
LAJMET QENDRORE (12. 09. 2016)
25:44
BASHKËSIA ISLAME MBLODHI POZITË E OPOZITË PËR KURBAN BAJRAM
04:14
ME THIRRJE PËR PAQE FESTOHET KURBAN BAJRAMI
02:35
DY MILIONË MYSLIMANË NË HAXHILLËK, PREJ TYNE 860 KOSOVARË
01:54
LAJMET QENDRORE (11. 09. 2016)
25:01
PACOLLI: EKONOMIA E DOBËT, RINIA UDHËVE, NUK E MERITUEM KËTË QEVERI
03:24
Sport me Agim Kasapollin - Agron Gashi
25:19
TAHIRI INSISTON QË ASHT ARRITË MARRËVESHJA PËR TARGAT
04:04
LAJMET QENDRORE (10. 09. 2016)
31:55
Rrokum Roll: Bajrush Morina, Gazetar
17:03
VESELI: TË GJITHA PRONAT E UZURPUEME KANË ME U LIRUE
02:12
LAJMET QENDRORE (09. 09. 2016)
27:56
LAJMET QENDRORE (08. 09. 2016)
25:04
LAJMET QENDRORE (07. 09. 2016)
28:01
Rrokum Roll: Zenun Pajaziti, Kryetar i GP te PDK's
38:30
ANALISTËT VIZAT NUK I MORËM PËR SHKAK TË TEKEVE TË POLITIKANËVE
02:51
KOSOVA, BARAZIM ME SHIJE TË FITORES
01:51
LAJMET QENDRORE (06. 09. 2016)
31:51
Rrokum Roll: Arben Gashi, LDK
07:05