E Hane, 24 Tetor 2016

Lajme

Diplomati gjerman flet për shpërbamjen e Bashkimit Europian!

Ekziston kercënim real nga shpërbamja e Bashkimit Europian, deklaroi ministri gjerman i Punëve të Jashtme Frank-Walter Steinmeier. "Kriza financiare, vala e refugjatëve në Europë dhe...

Rrokum.TV Live

Opinion

prec-zogaj

Nuk e kanë me Shqipërinë, por me Ramën

carlo-bollino-opozitar-ne%cc%88-adn-395x237-1

Carlo Bollino: Unë, Berisha dhe Sacra Corona

ramavucic

Kosova, Edi Rama e Blendi Fevziu

Ekonomi

kadriaaa

Çelet Veseli, i kallxon Mustafës se ka deshtue edhe në fushën...

Kryetari i PDK’s, Kadri Veseli ka vazhdue kritikat në drejtim të Qeverisë së Isa Mustafës. Mbas idesë për zgjedhje të reja, Veseli tash ka tregue...

Lajmet Qendrore

video

Lajmet Qendrore (23.10.2016)

Në Fokus

Haradinaj: Frik kemi me pa Ushtrinë e Kosovës!

Mustafa ka nji lutje të madhe për KFOR’in!

SEKRETET E FRANCISKOS

video

Sekretet e Franciskos 26

Përzgjedhja e Editorit

Gjurmët ft. Andos - "Të du sa Kosovën"

Rrokum.TV
NATO: KOSOVA ME SFIDA POR STABILE ME T’ARDHME EUROATLANTIKE
03:35
Rrokum Night - Engjell Bejtaj & Lindita Martini (S2, Ep.21)
01:03:01
LAJMET QENDRORE (22. 10. 2016)
32:18
Rrokum Roll: Anton Quni flet per krejt çka s'ka thane prej lufte e deri sot
52:33
Anton Quni: Thaçi ka qene i afert me sherbimet sekrete dhe i ka te dhanat per vrasjet politike
07:17
LAJMET QENDRORE (19. 10. 2016)
36:50
VETËVENDOSJE LYP PARE NGA MËRGIMTARËT PËR TUBIME JASHTË VENDIT
03:05
Rrokum Roll: Haki Abazi, Rockefeller Brother
33:31
Haki Abazi për deklaratat e Hashim Thacit
05:08
HYSENI KANË DASHTË ME M’VRA SI RUGOVËN
05:13
LAJMET QENDRORE (18. 10. 2016)
28:31
Adem Salihaj: Jam i gatshem me deshmue n' Gjykaten Speciale, por jo edhe ne drejtesine kosovare
02:41
Adem Salihaj: M'ka habit Hashim Thaçi! Kjo asht e verteta e atentatit ndaj Presidentit Rugova
04:39
LAJMET QENDRORE (14. 10. 2016)
32:27
Kush e ka sha me nanë Nexhat Dacin?
00:52
RAMA – VUCICIT: PRANIMI I KOSOVËS NË DOBI TË SERBISË. TREPÇA E KOSOVARËVE
02:32
LIGJI PËR TREPÇËN DORËZOHET NË GJYKATËN KUSHTETUESE
01:00
LAJMET QENDRORE (13. 10. 2016)
30:09
LAJMET QENDRORE (11. 10. 2016)
32:34
Rrustem Mustafa, Anëtar i Kryesisë së PDK's
38:28
PRESIDENTI KËRKON ME U ZBULUE KRIMET E BAME GJATË DHE MBAS LUFTËS
04:02
DELAWIE: TUE INVESTUE NË GRA, INVESTONI NË TË ARDHMEN E SHTETIT
01:20
LAJMET QENDRORE (07. 10. 2016)
26:52
PERSONI ME VEPËR PENALE E GËZON PUNËN NË KOMUNËN E VITISË
03:38
LAJMET QENDRORE (05. 10. 2016)
35:16
Rrokum Roll: Kreshnik Spahiu, Aleanca Kuq e Zi
51:25
LAJMET QENDRORE (30. 09. 2016)
28:59
ME AGIM KASAPOLLIN - Ali Latifi, kryetar i pare i FSK
32:27
LAJMET QENDRORE (29. 09. 2016)
28:30
LAJMET QENDRORE (27. 09. 2016)
29:53
KADRI VESELI N’ABRI: KOMANDANTËT DENOHEN PËR SHUPLAKA, SERBËT I IKIN DREJTËSISË
02:22
LAJMET QENDRORE (26. 09. 2016)
28:49