E Premte, 21 Tetor 2016

Lajme

Sali Mekajt tash i ka ra ndermend me dhanë dorëheqje!

Sali Mekaj ka dhanë dorëheqje nga posti i kryetarit të Gjykatës së Apelit. Sali Mekaj ka qenë i suspenduem nga KGJK që nga momenti kur...

Rrokum.TV Live

Ekonomi

Keni me u befasue sa miliarda kredi ka marrë Arabia Saudite

Arabia Saudite ka marrë nji kredi me vlerë rekord prej 17,5 miliardë dollarësh, kredia e parë në tregun ndërkombëtar, njoftoi banka HSBC, që ban...

Lajmet Qendrore

video

Lajmet Qendrore (20.10.2016)

Tech & Auto

Samsung prezenton diçka unike

Facebook kërkon falje për heqjen e nji video

Në Fokus

Nji tjetër video tronditëse pushton internetin

Lajm i madh për Bibliotekën Kombëtare

Foto: A keni pa nji boksiere seksi si Nina Agdal!

bankimoon

Ban: Dikun 500 persona janë vra n’Aleppo

SEKRETET E FRANCISKOS

video

Sekretet e Franciskos 26

Gjurmët ft. Andos - "Të du sa Kosovën"

Rrokum.TV
Arben Gashi, për deklaraten e Boiken Abazit
01:39
LAJMET QENDRORE (20. 10. 2016)
29:07
Rrokum Roll: Anton Quni flet per krejt çka s'ka thane prej lufte e deri sot
52:33
Anton Quni: Thaçi ka qene i afert me sherbimet sekrete dhe i ka te dhanat per vrasjet politike
07:17
LAJMET QENDRORE (19. 10. 2016)
36:50
VETËVENDOSJE LYP PARE NGA MËRGIMTARËT PËR TUBIME JASHTË VENDIT
03:05
Rrokum Roll: Haki Abazi, Rockefeller Brother
33:31
Haki Abazi për deklaratat e Hashim Thacit
05:08
HYSENI KANË DASHTË ME M’VRA SI RUGOVËN
05:13
LAJMET QENDRORE (18. 10. 2016)
28:31
Adem Salihaj: Jam i gatshem me deshmue n' Gjykaten Speciale, por jo edhe ne drejtesine kosovare
02:41
Adem Salihaj: M'ka habit Hashim Thaçi! Kjo asht e verteta e atentatit ndaj Presidentit Rugova
04:39
LAJMET QENDRORE (14. 10. 2016)
32:27
Kush e ka sha me nanë Nexhat Dacin?
00:52
RAMA – VUCICIT: PRANIMI I KOSOVËS NË DOBI TË SERBISË. TREPÇA E KOSOVARËVE
02:32
LIGJI PËR TREPÇËN DORËZOHET NË GJYKATËN KUSHTETUESE
01:00
LAJMET QENDRORE (13. 10. 2016)
30:09
LAJMET QENDRORE (11. 10. 2016)
32:34
Rrustem Mustafa, Anëtar i Kryesisë së PDK's
38:28
PRESIDENTI KËRKON ME U ZBULUE KRIMET E BAME GJATË DHE MBAS LUFTËS
04:02
DELAWIE: TUE INVESTUE NË GRA, INVESTONI NË TË ARDHMEN E SHTETIT
01:20
LAJMET QENDRORE (07. 10. 2016)
26:52
PERSONI ME VEPËR PENALE E GËZON PUNËN NË KOMUNËN E VITISË
03:38
LAJMET QENDRORE (05. 10. 2016)
35:16
Rrokum Roll: Kreshnik Spahiu, Aleanca Kuq e Zi
51:25
LAJMET QENDRORE (30. 09. 2016)
28:59
ME AGIM KASAPOLLIN - Ali Latifi, kryetar i pare i FSK
32:27
LAJMET QENDRORE (29. 09. 2016)
28:30
LAJMET QENDRORE (27. 09. 2016)
29:53
KADRI VESELI N’ABRI: KOMANDANTËT DENOHEN PËR SHUPLAKA, SERBËT I IKIN DREJTËSISË
02:22
LAJMET QENDRORE (26. 09. 2016)
28:49