E Premte, 29 Korrik 2016

Lajme

video

Hoti: Regjimi po i shantazhon deputetët e vet për Demarkacionin, me...

Hoti: Kemi informata se Qeveria e ka hartue planin per bllokimin e debatit me 3 Gusht! Enver Hoti nga Nisma per Kosoven, i ftuem ne...

Rrokum.TV Live

Jetë o Jetë

Angela Martini foto tepër provokuese

Kim Kardashian huton fotografët

Ekonomi

Aprovohet rregullorja për monitorimin e Trepçës

Bordi i Drejtorëve i Agjencisë Kosovare të Privatizimit në mbledhjen e mbajtun të Ejten ka diskutue lidhun me fatin e Trepçës. Për këtë pikë, simbas...

Mos e leni pa e pa

Lajmet Qendrore

video

Lajmet Qendrore (28.07.2016)

Në Fokus

Angela Martini foto tepër provokuese

Erdogan ban gati “varrezat e tradhtarëve”

Kim Kardashian huton fotografët

Vendimi historik i Bashar al-Assad

Dardan Berisha shokon tifozët e Prishtinës

Enca vjen ma superseksi se kurrë…dhe pa…

Gjurmët ft. Andos - "Të du sa Kosovën"