E Shtune, 24 Qershor 2017

Lajme

Keni m’u çuditë çka ka ndalue tash në shkolla Turqia!

Nxanësit e gjimnazit në shkollat turke nuk kanë me mësue ma teorinë e evolucionit.  Landa asht heq nga kurrikula mbas ndryshimeve të bame me...

Rrokum.TV Live

Lajmet Qendrore

video

Lajmet Qendrore (23.06.2017)

Opinion

Rama një klloun i parritur

Kosova nuk ka kohë për të humbur

ana brnabic

Kryeministrja LGBT e Serbise e perçane opinionin!

Zgjedhjet në Kosovë dhe shqiptarët në Serbi

Ekonomi

Putin – Erdogan synojnë nisjen e gazsjellësit të Detit të Zi

Presidenti turk Erdogan dhe homologu i tij rus Putin kanë zhvillue nji bisedë telefonike për nisjen e punimeve të gazjellësit të Detit të Zi. Ky...

Në Fokus

Heshtje zgjedhore, nesër voton Shqipnia

Qysh u inaugurue Vucic si President i Serbisë (video)

Mbahet sot pjesa e dytë e testit të maturës

SHBA ka ndalue importin e mishit nga Brazili

Minxhozi: Kosova i ban zgjedhjet ma mirë se Shqipnia

Lulzim Basha: Mendoja me vra Slobodan Milosevic’in

Nana e Eda Zarit: Çika m’ka rreh e më la pa...

Përzgjedhja e Editorit

Rama një klloun i parritur

Kryeministrja LGBT e Serbise e perçane opinionin!

Zgjedhjet në Kosovë dhe shqiptarët në Serbi

Tirana krejt indiferente me zgjedhjet në Kosovë!

Rrokum.TV
RROKUM ROLL - Migjen Kelmendi dhe Ardian Lama akuzojne Indeks Kosova, Zero Pozitive dhe Pro Media
53:33
“PROCREDITBANK” – MENAXHMENTI PRESION MBI PUNËTORËT!
04:20
HAJNAT MUJN ME BA “QEJF” ME KREDIT KARTELE. ME TË BLEHET EDHE PA PIN!
05:35
“PRODUKTET E ABI, BYLMETI DHE MAGIC ICE PËRMBAJNË VAJ TË PALMAVE”
05:30
GEGNISHTJA KTHEHET NË TEATROT E PRISHTINËS
02:48
GASHI: MA SHUMË BAN PARE ME PUNUE ME BARNA SESA ME DROGË
04:12
A DUHET ME U DENUE TRADHËTIA BASHEKSHORTORE
06:16
KREDIT-KARTAT: LEHTËSIM APO VËSHTËRSIM I JETËS
03:24
LANGJET DHE PIJET ENERGJIKE SHKAKTOJNË DOBËSIMIN E ESHNAVE
02:59
PIJET ENERGJIKE E NDALIN RRITËN E FËMIVE
03:32
KENI KUJDES, ҪIPSAT JU LAJNË STERIL
02:50
BANKAT VAZHDOJNË ME I SHTREJTUE SHËRBIMET. I RRJEPEN QYTETARËT!
04:25
LAJMET QENDRORE (12. 01. 2017)
25:34
18 VJET NGA VRASJA E ENVER MALOKUT
02:12
KOCI: AS N’ANDËRR SERBIA NUK MUNDET ME EKSTRADUE RAMUSHIN
02:47
ASTRONOMËT INJOROHEN NGA INSTITUCIONET
03:11
BORA E MBULON PRISHTINËN TROTUARET E PAKALUESHËM!
01:52
LAJMET QENDRORE (04. 01. 2017)
23:24
LAJMET QENDRORE (03. 01. 2017)
25:06
LAJMET QENDRORE (31.12.2016)
23:04
LAJMET QENDRORE (30. 12. 2016)
26:50
LAJMET QENDRORE (28. 12. 2016)
26:11
"TË DALSHIN BRINAT" - Ekspozite
03:30
LAJMET QENDRORE (22. 12. 2016)
28:44
VESELI: MURI NË VERI - PROJEKT I RUSISË! KEMI ME RRXUE!
02:01
LAJMET QENDRORE (04 12 2016)
28:43
KRYEPROKURORI PRANON SE KA NDIKIME POLITIKE NË DREJTËSI
03:14
LAJMET QENDRORE (02. 12. 2016)
29:44
LAJMET QENDRORE (30. 11. 2016)
23:32
SEKRETET E FRANCISKOS 45
29:51
LAJMET QENDRORE (28. 11. 2016)
25:18
LAJMET QENDRORE (27. 11. 2016)
25:05
LAJMET QENDRORE (26. 11. 2016)
26:28
LAJMET QENDRORE (24. 11. 2016)
32:48
Rrokum Roll: Fadil Berjani, Kryetar i shoqatës së naftarve të Kosovës
18:33
LAJMET QENDRORE (22. 11. 2016)
24:24
LAJMET QENDRORE (19. 11. 2016)
27:28
RROKUM ROLL 17. 11. 2016 (EP 425)
02:56