E Premte, 9 Dhetor 2016

Lajme

video

Isufi: Mustafa po don me mate territorin me harta te komisionit...

Territorin njiher po ja masim Malit te Zi, me harten e vitit '45 , e  nese asaj i mungon ndonji kilometer duhet me ja...

Rrokum.TV Live

Jetë o Jetë

Ekonomi

pacolli-roll

Pacolli: Mungesa e zhvillimit ekonomik ndikon në imazhin negativ të Kosovës

Presidenti i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli, sot në prani të nji numri të qytetarëve dhe përfaqësuesve të bizniseve në Prizren, ka mbajtë...

Lajmet Qendrore

video

Lajmet Qendrore (08.12.2016)

Në Fokus

Gjurmët ft. Andos - "Të du sa Kosovën"