E Hane, 25 Korrik 2016

Lajme

Nji tjetër sulm në Gjermani

Para pak minutash ka ndodhë nji sulm në Gjermani. Policia ka arritë me arrestue sulmuesin, i cili me hanxhar vrau nji grue dhe lëndoi...

Shneta

Viagra shnosh dhimbjet e shpinës!

Qe pse kjo hapsinë mes gishtave ju pshton jetën!

E rrallë: Në Durrës lind foshnja pa gjuhë!

Sport

Çka ka humbë Cristiano Ronaldo!

Kështu ka ndryshue Messi!

Dy emna për me zavendësue Higuanin

Rrokum.TV Live

Ekonomi

Doganat duhet me i realizue 1 miliard euro

Doganat e Kosovës deri në fund të vitit duhet me i realizue mbi 1 miliard euro të hyra. Ky asht projeksioni që Qeveria i...

Lajmet Qendrore

video

Lajmet Qendrore (24.07.2016)

Në Fokus

Viagra shnosh dhimbjet e shpinës!

Nji tjetër sulm në Gjermani

video

Pamje e randë: Tigri sulmon gruen në Pekin

Aksident fatal në Gjirokastër

Kështu ka ndryshue Messi!

Doganat duhet me i realizue 1 miliard euro

Të shtana e të vramë në SHBA

Dy emna për me zavendësue Higuanin

Qe pse kjo hapsinë mes gishtave ju pshton jetën!

Gjurmët ft. Andos - "Të du sa Kosovën"