E Shtune, 23 Korrik 2016

Lajme

Merkel e quen aktin mizor, s’e perjashton mundësinë e sulmit terrorist!

Në nji intervistë për televizionin gjerman ARD, kancerja gjermane Angela Merkel tha se egziston edhe mundësia për nji sulm terrorist. “Nuk e përjashtojmë edhe mundësinë...

Shneta

E rrallë: Në Durrës lind foshnja pa gjuhë!

Provoni 6 mënyra për me u nxi ma shpejtë!

Kujdes! Ky ushqim krijon mvarësi si droga!

Sport

Rrokum.TV Live

Jetë o Jetë

Ekonomi

“Rruga e Kombit” me koncesion për 30 vjet, kush e fitoi...

Ministria e Transportit dhe Infrastrukturës ka njoftue se koncesionin e rrugës së Kombit, operimit, mirëmbajtjes dhe rehabilitimit të autostradës Milot-Morinë, e ka fitue nji...

Mos e leni pa e pa

Lajmet Qendrore

video

Lajmet Qendrore (21.07.2016)

Tech & Auto

Në Fokus

Dasma madheshtore e Mario Gomez, qe qysh doket!

Kjo asht banesa ku ka jetue vrasesi i Munich’it

Zyrtarisht 8 të vramë në Munich

video

Video: Vrasësi shanë para se me gjuejt

Ky asht vrasësi, deri tash 6 të vdekun në Munich

video

Kosova me medalje për matematikë, por ka ankesa!

Konfirmohen 3 viktima në Gjermani

Sulm edhe në nji metro në Munich

Të shtana e të vramë në Munich të Gjermanisë

Adriana Lima ma zojë se kurrë ma parë!

iOS 10 befason me nji funksion të tij!

Zyrtare: Kjo asht e ardhmja e James Rodriguez

Gjurmët ft. Andos - "Të du sa Kosovën"