Live
19°sot
16°nesër

n'Fokus

t'Fundit

Lajmet Përfundon takimi i liderëve politikë në Shkup. Zaev: Detajet i din BE Në këto negociata, lideri i VMRO-DPMNE, Nikola Gruevski ishte i shoqnuem nga ministri i jashtëm Nikola Popovski, lideri i LSDM's Zoran Zaev nga nënkryetarja Radmila Seqerinska, lideri i BDI's, Ali Ahmeti nga shefi i kabinetit Artan Grubi dhe lideri i PDSH's, Menduh Thaçi nga shefi i kabinetit dhe zadhanësi Luan Tresi, derisa në takim ishin edhe ambasadori amerikan Jess Baily dhe ai i BE's, Aivo Orav. 26 Maj 2015 16:56

Rrokum TV

LAJMET QENDRORE (25. 05. 2015)

Sport

Shpejtë e Mirë