E Shtune, 23 Korrik 2016

Lajme

Presidenti shpall te Diellen ditë zie për kosovarët e vramë n’Munich

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi e ka shpall të Diellën ditë zie në Kosovë, në kujtim të tre kosovarëve të vdekun mbramë në Munich. “Vendosa...

Shneta

E rrallë: Në Durrës lind foshnja pa gjuhë!

Provoni 6 mënyra për me u nxi ma shpejtë!

Kujdes! Ky ushqim krijon mvarësi si droga!

Sport

Rrokum.TV Live

Jetë o Jetë

Superseksi! Ajo e ka edhe nofkën: Gjokstreguesja!

Ky asht fisi që nuk ka lidhje me modernitetin

Me cilin mashkull asht Rita Ora ne New York!

Ekonomi

“Rruga e Kombit” me koncesion për 30 vjet, kush e fitoi...

Ministria e Transportit dhe Infrastrukturës ka njoftue se koncesionin e rrugës së Kombit, operimit, mirëmbajtjes dhe rehabilitimit të autostradës Milot-Morinë, e ka fitue nji...

Lajmet Qendrore

video

Lajmet Qendrore (21.07.2016)

Tech & Auto

Në Fokus

Ky asht fisi që nuk ka lidhje me modernitetin

Kjo asht banesa ku ka jetue vrasesi i Munich’it

Çka dihet deri tash për sulmet në Munich!

video

Video: Vrasësi shanë para se me gjuejt

Ky asht vrasësi, deri tash 6 të vdekun në Munich

video

Kosova me medalje për matematikë, por ka ankesa!

Konfirmohen 3 viktima në Gjermani

Sulm edhe në nji metro në Munich

Gjurmët ft. Andos - "Të du sa Kosovën"