E Hane, 25 Korrik 2016

Lajme

Vrasësi që mbyti gruen në Gjermani ishte sirian

Raportohet se personi i cili para disa orësh vrau nji grue dhe plagosi dy të tjerë me hanxhar në Stuttgart të Gjermanisë asht nji...

Shneta

Viagra shnosh dhimbjet e shpinës!

Qe pse kjo hapsinë mes gishtave ju pshton jetën!

E rrallë: Në Durrës lind foshnja pa gjuhë!

Sport

Vendoset e ardhmja e Icardi’t

Çka ka humbë Cristiano Ronaldo!

Kështu ka ndryshue Messi!

Rrokum.TV Live

Ekonomi

Doganat duhet me i realizue 1 miliard euro

Doganat e Kosovës deri në fund të vitit duhet me i realizue mbi 1 miliard euro të hyra. Ky asht projeksioni që Qeveria i...

Lajmet Qendrore

video

Lajmet Qendrore (24.07.2016)

Tech & Auto

Në Fokus

Kqyreni këtë ‘bombë’ ruse në SHBA

Vendoset e ardhmja e Icardi’t

video

Video: iPhone 7, rezistent ndaj ujit

Zjarr i madh afër bazës së NATO’s në Turqi

Sulm me bombë në Gjermani

Viagra shnosh dhimbjet e shpinës!

Nji tjetër sulm në Gjermani

video

Pamje e randë: Tigri sulmon gruen në Pekin

Aksident fatal në Gjirokastër

Kështu ka ndryshue Messi!

Doganat duhet me i realizue 1 miliard euro

Përzgjedhja e Editorit

Gjurmët ft. Andos - "Të du sa Kosovën"