Fotot e rralla: Ana e butë e presidentit të ri amerikan

E çfarë nuk ka shkrue media gjatë kësaj kohe për Donald Trump, presidentin e ri të SHBA.

E kanë portretizue si njeriun që ka me sjellë kaq shumë dame dhe shkatërrim.

Paul Krugman i NYTimes thotë se votimet e radhës në SHBA kallxuen se Amerika dhe shoqnia amerikane janë të dështueme.

Megjithatë, në prag të votimeve, Daily Mail publikoi nji album me foto të rralla të Trump.

Simbas DM, ato kallxojnë anën tjetër të Trump, anën e butë të tij.

Shperndaje në: