E Marte, 25 Tetor 2016

Jetë o Jetë

Irina me të kuqe, i ‘shpërblen’ fansat me foto dhe video (+16)

Modelja seksi ruse Irina Shayk ka pozue e veshun ne te kuqe. Ajo ka qendrue ne Turqi dhe nuk ka hezitue me i 'shperblye' fansat...

Pamja e pabesueshme, kqyreni qysh ariu e përqafon këtë person mbas ritakimit të tyne

Nji arushe ka perqafue 'mikun' e tij Jim Kowalczik nga New York ne nji qender te pshtimit te kafsheve te egra. Jim bashke me gruen e...

Fundi i seksit, robotat i zavendësojnë njerëzit? Në Britani vjen festivali i çuditshëm (video...

Nji festival 'Sex Robot' po promovohet nga nji universitet i repsketuem ne Britani, ku nji bilete ka me kushtue 200 funta, shkruen mediumi britanik Express. Konferenca mbi...

Kjo asht çika ma seksi në Instagram, kqyrni format bombastike të saj (foto +18)

Ana Cheri, modelja amerikane që ka pozue për Play Boy ka mahnitê fansat e saj në Instagram, të cilët duhet thanë që janë të...

Kjo ju shokon: Burrë e grue: Marrim 100 $ për çdo trafikant që vrasim!

KUJDES: PAMJE SHQETESUESE Nji burrë dhe grueja e tij janë pjesë e atyne që njihen si skuadrat e vdekjes në Filipine. Bahet fjalë për skuadra që...

Foto: Imogen vjen prej bazeni, ju ‘tranon’ me format seksi! (+18)

Ajo ka ra ndjeshëm në peshë dhe tash asht momenti për me u krenue me rezultatet. Britanikja Imogen Townley u fotografue në pishina me nji...

Jo vetëm të pasmet: Yjet e Miss BumBum dalin edhe topless! (+16)

Ato janë konkurrentet e garës ma të famshme për të pasmet në botë. 18 femna kanë me konkurrue në Brazil për me marrë titullin Miss...

Çka po ndodh mbrenda tempullit të mistershëm të Iluminatit (Video)

Nji djalë i ri ka vendosë me realizue nji dokumentar të shkurtë disa minutash, të cilin më pas e ka hedh në Youtube disa...

Momenti shokues, qe si u rrxue aeroplani në Maltë (Video)

Nji qytetar maltez ka arritë me filmue momentin e rrximit të aeroplanit n'orët e para të mëngjesit. Gjersa ishte tue shkue në punë, ai shikoi...

‘Gratë e këqija’ mbështesin Hillary Clintonin

Katy Perry dhe Miley Cyrus po mbështesin kandidaten demokrate për zgjedhjet presidenciale në Shtetet e Bashkueme të Amerikës. Kangëtaret janë ba pjesë e fushatës tue...

Rrokum Roll n'Facebook

Rrokum.TV Live

RROKUM n'DIGITALB

Lajmet Qendrore

video

Lajmet Qendrore (24.10.2016)