E hënë, 11 Dhjetor 2017

Jetë o Jetë

Harrone pikën G, prekeni këtu dhe femna ‘fluturon’ nga kënaqësia (foto +18)

Pika G asht e fuqishme, mirëpo egzistojnë pjesë të trupit të femnës, të cilat thjesht menxi presin prekjen e mashkullit. Dhe, kur njiherë i përkushtoheni,...

Fotot që ‘tronditen’ botën. VIP’et që hoqen të gjitha dhe i nxorrën të gjitha…thjesht...

VIP'at dihet se duen vëmendje dhe në momentin kur mediat apo fansat duket se nuk iu kushtojnë vëmendje, ata dijnë qysh me reague. Ata heqin...

Festa e “tranueme” me alkohol, drogë dhe seks…(kujdes, foto +18)

Australiani i njoftun, Travers “Candyman” Beynon, ka organizue në pronën e tij në Helensvejl nji festë të “çmendun”. I quejtun ndryshe si Hugh Hefner apo...

Del kalendari i 2018, ka qëllim për bamirësi, por e tepron pak me pornografinë...

Ky asht padyshim nji nga kalendarët ma erotikë që keni pa. Asht projektue që femnat dhe mashkujt të deshen komplet. Mundet me qenë dhuratë ideale për...
Breanne Benson

Pornostarja nga Tirana del 100% cullak: Jep këtë intervistë të rrallë (foto +18)

Breanne Benson asht nji pornostare e njoftun, me origjinë shqiptare. Amerikanja me origjinë nga Tirana derisa ka folë për veten, thotë se e ka...
Ana Cheri

S’e keni pa moti, “mbretnesha” e Instagram’it vjen me foto hot që kanë me...

Ana Cheri, modelja amerikane që ka pozue për “Play Boy” ka mahnitë fansat e saj në Instagram, të cilët duhet thanë që janë të...

Kjo ka me ju çuditë: Sa herë n’ditë femnat mendojnë për seks? (foto +18)

Thuhet shpesh se mashkujt mendojnë çdo shtatë sekonda për seksin. Po femnat? Nëse mendoni se jeni të fiksuem me mendime mbas seksit, atëherë lexoni rezultatet e...

Shihni fotot e këtyne VIP’ave cullak që tronditën botën! (kujdes pamjet, +18)

VIP'at dihet se duen vëmendje dhe në momentin kur mediat apo fansat duket se nuk i kushtojnë vëmendje, ata dinë si me reague. Ata heqin...

Shfrenimi i Kshnellave, kështu nisi çmendunia e fundvitit në Britani (foto +18)

Kanë nis fundjavat e çmenduna të fundvitit. Edhe pse kuptimi i festës së Kshnellave asht tjetër, të paktë janë ata që duen t’ja dinë. Rrugët e...

Pamela nuk plaket, shihni këto foto seksi (+18)

Format e saj trupore e kanë ba me miliona fansa në mbanë botën, kur u shfaq në serialin “Baywatch” si C.J. Parker në vitet...

Rrokum.TV Live

Lajmet Qendrore

Lajmet Qendrore (10.12.2017)