10 femnat me gjoksin ma seksi në show-bizin shqiptar (foto +18)

Krejt janë pjesë e show-bizit dhe mediave shqiptare.

Femna shqitare, që janë edhe personazhe publike, i kushtojnë shumë randësi pamjes së tyne të jashtme.

Ato, që janë pjesë e medias, duhet patjetër të duken bukur në paraqitjet e tyne.

Linjat e tyne mundohen t’i mbajnë sa ma afër perfeksionit, shkruen lajmi.net.

Disa nga to madje kanë intervenue për me zmadhue gjoksin, e disa për me zvogëlue.

Ma poshtë mund të shihni 10 nga shumë personazhet publike me gjoksin ma seksi,

Radhitja asht e rastësishme.

Enca Haxhia

Vildane Zeneli

Nora Istrefi

Bleona

Rozana Radi

Fjolla Morina

Marina Vjollca

Zajmina Vasjari

Genta Ismajli

Çiljeta Xhilaga.