23-vjeçarja miliardere seksi që po çmend policët në Rusi

Emni i saj asht Mara Bagdasaryan dhe asht vajza e nji miliarderi rus.

23-vjeçarja, e cila asht mjaft aktive në rrjetet sociale ka tërbue policët ruse.

Ajo then çdo ditë rregullat e qarkullimit me kerret e saj luksoze, por askush nuk mund ta ndalë.

Së fundmi ajo ka publikue nji video ku shihet të ecë me 170 km/h me Benzin e saj 100 mijë eurosh.

“Kur e ke me nxitim”, shkruen ajo sipër videos së publikueme në Instagram.

Natyrisht që policët e ndalojnë, por kur shohin se kush asht, e kanë të pamundun me ba diçka, ndaj dhe avazi vazhdon.

 

2-mili