24-vjeçarja miliardere seksi që po i ‘tranon’ policët në Rusi (foto +18)

Emni i saj asht Mara Bagdasaryan dhe asht çika e nji miliarderi rus.

24-vjeçarja, e cila asht mjaft aktive në rrjetet sociale ka tërbue policët ruse.

Ajo then çdo ditë rregullat e qarkullimit me kerret e saj luksoze, por askush nuk mundet me ndalë.

 

Shperndaje në: