50 Cent vjen për here të dytë në Kosovë

Rapper’i i njoftun 50 Cent pritet me ardhe prap në Kosovë.
Burime të Telegrafit afër me menaxherin e nji club’i në Prishtinë, thanë se kane fillue bisedimet mes organizatorëve dhe stafit të 50 Cent, për nji koncert të dytë në Prishtinë.
Për herë pare, rapper’i amerikan ka ardhe në Kosovë në 2008’, për me mbajt nji koncert në stadiumin e kryeqytetit.

Shperndaje në: