6 vjet burg për pornostaren ma të famshme të Francës (foto +18)

Jasmine Arabia asht nji nga “mbretneshat” e filmave me “dritë të kuqe” në Francë. Kohët e fundit mori pjesë edhe në nji fushtë elektorale kundër Hiv Aids.

Por, ajo tashma asht në telashe. Të Ejten u dënue për abuzim seksual dhe korrupcion ndaj nji të mituni nga nji gjykatë në Nice.

26 vjeçarja me origjinë marrokene duhet me i vuejt 6 vjet burg mbas nji procesi që zgjati plot 6 vjet mbas denoncimit të nji djali të mitun.

69675_02-jasmine-arabia-hot-video

 

Shperndaje në: