A asht kjo bukuroshe shqiptarja ma seksi? Fotot e saj ju lajnë ‘pa mend’

Oriola Marashi, ka linja trupore për zili. Krejt kjo, mbas paraqitjes në videon muzikore të muzikantit anglez, Jonas Blue.

Por, aktorja dhe kangëtarja ka publikue disa fotografi në Instagram derisa merr poza e veshun në bikini.

Shperndaje në: