A asht kjo nana ma seksi n’Britani?

Jacqui Ryland asht nji emën mjaft i njohun në Britani dhe për të janë ba shkrime dhe intervista pafund.

29-vjeçarja, nji nanë beqare, asht e fiksueme mbas fotove dhe publikimit të tyne në Instagram.

3565E4D900000578-3646983-image-a-21_1466182429712 61242639-jacqui-ryland elle-adore-prendre-des-selfies-pour-elle-c-est-comme-prendre-une-grande-bouffee-d-air-frais-a-chaque-fois_200918_w620

Shperndaje në: