A asht kjo nana ma seksi?

Shumicën e kohës ajo e kalon në pllazh.

Edhe këtë herë, Tamara Ecclestone u fotografue në Mikonos të Greqisë.

Ajo shoqnohej nga bashkëshorti, Jay Rutland dhe vajza dyvjeçare, Sophia.

32-vjeçarja asht nji nanë shumë seksi!

4-176 6-171

2-177

Shperndaje në: