A doni me pa Bleonen qysh e ka ba nana! (foto +18)

Kangëtarja shqiptare Bleona ka publikue nji foto në të cilën shfaqet tanësisht e zhveshun.

Ajo ka marrë pozë provokuese tue mbajt gjoksin me duer dhe e ulun në nji kend ajo poshtë kishe vesh nji palë të mbrendshme të cilat shumë pak i vërehen se i mban në trup.

Kjo nuk asht hera e parë që Bleona shfaqet në të tilla imazhesh, të shpeshta, ku janë ba fotografitë e tilla nga kangëtarja.

 

Image

Shperndaje në: