A e dini ku do të shkonin nudo Bleona me Çanin!

canibleoni

Nuk mungojnë asnjiherë batutat mes Arian Çanit dhe Bleona Qerretit.

Ka qenë moderatorja Alketa Vejsiu ajo që i ka ngacmue të dy protagonistët e jurisë, tue ju thanë se në Londër asht hap nji lokal ku njerëzit shkojnë nudo dhe Vejsiu i sugjeroi Bleonës që të shkonte, raporton Opinion.al.

“Unë shkoj vetëm nëse vjen Çani me mue”,- ka thanë Bleona dhe gazetari asht përgjigj pozitivisht. “Po po do të shkojmë patjetër”.