A e dini nana e kujna asht dhe sa vjeçare asht?!

Çikat e saj, Gigi e Bella, pushtuen pasarelat botnore gjatë vitit të fundit, ndërsa tashma doket se asht radha e Yolanda Hadidme kallxue që edhe pse asht në moshën 52-vjeçare ka arritë me i ruejt format trupore.

Yolanda doket se menxi e kishte pritë ardhjen e verës për me kallxue se kishte punue shumë gjatë dimnit për me arritë këtë formë.

Qysh prej fillimit të këtij mueji, 52 vjeçarja ndodhet në Tahiri tue shijue rrezet e diellit dhe pllazhet e mrekullueshme, ndërsa së fundi postoi edhe nji foto në Instagram ku kujton se tashma zyrtarisht jemi në stinën e verës.

1465546608yolanda

Shperndaje në: