A e dini sa fitojnë këto pornostare, qe 10 ma të pasunat e botës! (+18)

Industria pornografike sot asht nji prej industrive ma të përhapuna dhe të ndjekuna.

Qarkullimi i kësaj industrie llogaritet deri në 15 miliardë dollarë.

Femnat e mençuna të kësaj industrie përpos ekspozimit të trupit të tyne ‘përvëlues’ kanë arritë me u shndrrue edhe në biznismene shumë të suksesshme dhe fitojnë shuma marramendëse.

Do të befasoheni sesa para fitojnë këto pornostare.

Ma poshtë ju sjellim listën e ma të pasunave në botë së bashku me fotot e tyne të nxehta.

Mos i humbisni:

Nikki Benz: Para së të futej në botën e pornografisë, ajo punonte si modele veshjesh të mbrendshme dhe si striptizere.

Pasunia e saj llogaritet të jetë rreth 1 milionë dollarë.

Asa Akira: Pasunia e saj momentale vlerësohet rreth 1.5 milionë dollarë.

Lisa Ann: Pasunia e saj llogaritet me qetë 2 milionë dollarë.

Sunny Leone: Vlera e pasunisë së saj llogaritet me qenë 2.5 milionë dollarë.

Sasha Grey: Rreth 3 milionë dollarë.

Jenna Haze: Me pasuni të vlerësueme rreth 3.7 milionë dollarë.

Bree Olson: Vlera e pasunisë së saj asht 5 milionë dollarë.

Jesse Jane: Pasunia e saj llogaritet të jetë rreth 8 milionë dollarë.

Tera Patrick: Ajo ka akumulue nji pasuni prej rreth 15 milionë dollarësh.

Jenna Jameson: Ajo ka nji pasuni prej 30 milionë dollarësh. /mapo.al/

 

2-porn

 

1-porn

 

3-porn

 

5-porn

 

7-porn

 

8-porn

 

9-porn

 

10-porn

Shperndaje në: