A e dini të kujt janë këto të pasme bombastike! (foto +18)

Ylli televiziv, Lauren Goodger, asht e njohun për të pasmet e saj superseksi.

Kishin qarkullue thashetheme se ajo ka ba ndërhymje kirurgjike për zmadhimin e të pasmeve të saj, mirëpo këto pohime ajo i ka mohue, shkruen Mirror.

30 vjeçarja mori vëmendjen e publikut me rastin e paraqitjes së saj në serialin televiziv “Towie” dhe paraqitjet ekstravagante të saj.

 

2-pasme

 

3-pasme

 

4-pasme

 

5-pasme

 

7-pasmeee

 

8-pasmeee

 

9-pasme

 

Shperndaje në: