A e keni pa qysh doket Irina n’deti…(+18)

Bukuroshja ruse, Irina Shayk, ka nji trup thuejse perfekt dhe falë këtyne linjave seksi, ajo din si me fitue vemendjen e mediave me shumë pak mund.

E konsiderueme si nji ndër modelet ma të famshme të viteve të fundit edhe për shkak të lidhjes së saj të gjatë me futbollistin Cristiano Ronaldo e ma vone me aktorin e Holliwoodit, Bradley Cooper, Irina asht fotografue me bikini, ndërkohë që paparacit e kanë qit në plan të parë pjesën e pasme të trupit të saj.

Bukuroshja ndodhej në Sardenja, me të dashtunin Bradley Cooper, të cilin e ka shikue derisa luente tenis.

30-vjeçarja kishte vesh bikini të verdha dhe fiziku i saj ishte ma i shikuemi në plazh.

 

2-irina

 

3-irina

 

4-bredley

 

5-irina

 

6-irina

 

7-irina

 

8-irina

Shperndaje në: