A e keni pa qysh doket tepermas kjo modele! (foto +18)

Ajo asht nji nga femnat ma seksi në botë dhe prej dy dekadash asht e pranishme në median rozë.

Bahet fjalë për modelen Katie Price.

Edhe pse 38 vjet, ajo vazhdon me qenë në formë.

 

2-foto

 

1-foto

 

 

Shperndaje në: