A e keni pa qysh duket Xhensila me bikini pllazhi (foto +18)

Kangëtarja Xhensila Myrtezaj dhe bashkëshorti i saj Bes Kallaku, kanë nis muejin e mjaltit.

Të dy kanë zgjedh me i shijue këto ditë pushimesh në nji prej resorteve ma të shtrejta në Maldive.

Xhensila u ka tregue fansave të saj se sa elegante dhe tërheqëse asht me rrobat e pllazhit, në fotot e fundit që ka postue në rrjetet sociale.