A e keni pa qysh e ban nxet Pia Mia!

Pia Mia vjen me një set të nxetë për revistën Paper.
Pia Mia mund të jetë në fillimet e karrierës, por modelja mbetet nji nga ma të kërkuemet në botën e modës.

19-vjeçarja ka pozue për revistën Paper.

Dhe kush pozon për këtë revistë, natyrisht i ndez temperaturat.

 

2-piaaa

 

3-piaa

 

4-mia

Shperndaje në: