Nicole e ban nxet edhe kur lahet. Kqyreni

Po i kalon pushimet e verës n’ Europë, më saktë, në nji jaht luksoz në brigjet kroate. Nicole Scherzinger bani nji dush me bikini e më pas e ndau atë me ndjekësit e saj n’Instagram.

Tue tregue format e saj perfekte, 38-vjeçarja shihet e lagun tue kërcy në ritmet e kangës së saj me titull “Wet” (E lagun).

Profilet e Nicole Scherzinger në rrjetet sociale janë plot me foto dhe video provokuese, kështu që mos pritoni me i pa.

Shperndaje në: