A e keni pa Riten veç me të mbrendshmet ‘Tezenis’! (foto +18)

Ajo nuk asht vetëm nji kangëtare e shkëlqyeme, por së fundmi e ka tregue që edhe në botën e modës asht mjaft e suksesshme.

Rita Ora duket se asht shkëput pak nga muzika dhe kjo e ka afrue ma shumë me modën.

26-vjeçarja me origjinë shqiptare asht imazhi i markës së famshme të veshjeve të mbrendshme, “Tezenis”.

Rita ka postue nji foto në Instagramin e saj me të mbrendshme të kësaj marke, ku duket si gjithmonë seksi dhe tejet atraktive.

Jo më kot ajo asht zgjedh si imazh i markës së famshme italiane.

Shperndaje në: