A e keni pa stilin pink të Beyonce!

Kangëtarja kishte vesh nji xhemper pink me nji fluturë dhe nji fund me vija të bardha, të cilat i kishte kombinue me sandalle të kuqe.

Ajo asht nji ndër gratë ma të ashpra të muzikës pop, por Beyonce tregoi që ka edhe anën e butë me anë të veshjes së saj të lezetshme, shkruen The Mirror.

Kangëtarja ishte vesh ngjyrë pink nga koka deri tek kambët teksa vizitoi apartamentin e nanës së saj në NewYork.

34 vjeçarja, permbushi pamjen e bukur me nji buzëqeshje të madhe dhe flokët e saj me bishtaleca.

 

2-bionce

 

1-bionce

Shperndaje në: