A ka nji romancë dashnie n’mes Ritës e Green!

Professor Green dhe Rita Ora ngjallin dyshimet për nji romancë të re.

Kjo mbasi dyshja e famshme janë pa së bashku në festivalin Glastonbury derisa dyshja më pas janë pa edhe në nji darkë.

“Rita Ora dukej e emocionueme, teksa po darkonte me Green, ata kanë këmbye bashkë edhe nji puthje miqësore në kerr para se të largoheshin”, ka thanë nji burim i afërt me kangëtaren.

“Mbrenda lokalit kishte shumë njerëz të cilët ishin të habitun dhe vetëm vështronin, nuk asht e zakonshme që dy nga yjet ma të mëdha të muzikës pop me u pa bashkë, në nji nga lokalet e frekuentueme shumë” ka thanë nji burim tjetër për ‘The Sun’.

Kujtojmë se vetëm pak kohë ma parë professor Green asht nda kohë ma parë nga bashkëshortja e tij, Millie Mackintosh.

 

ritagreenneee

Shperndaje në: