A keni pa kuabojka ma superseksi se këto najherë (foto +18)

Disa nga modelet ma të famshme në botë, u grumbulluen n’Aspen të Kolorados për nji set fotografik të “Victoria’s Secret”, me fotografin Jerome Duran dhe regjisorin Michael Bay.

Të veshuna të gjitha si kauboje, modelet pozuen tue kallxue format fantastike.

Candice Swanepoel dhe Alessandra Ambrosio veçuen mbi të tjerat.

Në setin fotografik ishin edhe Taylor Hill, Lais Ribeiro, Elsa Hosk, Jasmine Tookes dhe Stella Maxwell.