A keni pa Riten qysh doket në të zeza!

Kangëtarja me prejardhje shqiptare, Rita Ora, së fundmi asht kritikue për stilin e saj të veshjes, por ajo ka hesht kritikët derisa asht shfaq nepër rrugët e Londrës.

25-vjeçarja asht fotografue tue dalë nga shtëpia e veshun me pantallona dhe xhaketë nga lëkura.

 

2-ritaaa

 

3-ritaaa

 

4-ritaaa

Shperndaje në: