A keni pa shoqe ma të bukura se këto dy çika nga Shqipnia? (foto +16)

Fibi dhe Eva janë dy kangëtare nga Shqipnia, ato kohët e fundit janë ba sensacion me fotot seksi që postojnë në rrejtet sociale.

Si Fibi, po ashtu edhe Eva jetojnë dhe veprojnë në Zvicër, njana bionde tjetra zeshkane, pothuejse po tranojnë çdo gja para vetës.

Simbas ndjeksëve në Instagram dy çikat llogariten si dy shoqet ma seksi të estrades.

auto_fibi1472204219 eva_1474390898-3078770

Shperndaje në: